Türkiyedeki 4 Williamstan biri/ 34Y3802

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet sizin aracınız 1994 olsaydı .gögüste plaket olacakmış .1994 olanlar çok değerli imiş. bunu bana ankarada gordinisi ve fuego turbosu olan birisi forumda söylemişti. resimlerdeki araçlarrdan biri 16s . ama ilk resimdeki orjinal williams mı bilmiyorum .sonuçta dördüde çok güzel.

Valla eğer ilk 1000 içinde bir otomobil ise ve gerçekten düşük kilometreli ise biraz fark ediyor ama aman aman bir farkı yok değer olarak. Eğer yanlış hatırlamıyorsam ilk fotoğrafdaki "Y" plakalı otomobil Renault Mais tarafından ralli pilotu Nejat Avcı için ithal etmiş olduğu Williams olmalı.

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim010nb.jpg
[/URL][/IMG]
resim009s.jpg
[/URL][/IMG]
resim014kx.jpg
[/URL][/IMG]

azoist

Emre KISA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
53 dn fena : D

resatsirin

Reşat ŞİRİN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayalleri bile güzel qwMavi emniyet kemeri williams yazısı :eyv
Böyle özel araçların sahibi olmak lazım şu hayatta

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mavi emniyet kemerlerine bittim :D

Rangoo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tam benlik küçük heryere girip cıkar bu araç....

NakkaSss

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah bir tane megane 3 üm olacağına williams ın olsun daha iyi hastasıyım. Allah bana nasip eder inşallah bir tane :) RS sahibi olduk rs' den sonra williams sahibide oluruz inşallah :) Son sahibi olurum severek :)

EREN34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah bir tane megane 3 üm olacağına williams ın olsun daha iyi hastasıyım. Allah bana nasip eder inşallah bir tane :) RS sahibi olduk rs' den sonra williams sahibide oluruz inşallah :) Son sahibi olurum severek :)

Satalim :D :D :D

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Williams Tamamen Farklı Bir Dünya Dün Akşam Arkadaşlarla Oturuyoruz Bir Sahibinden.com'a Girdim @EREN34 Abinin Williams'ı Gösterdim Başladılar Bu Arabaya 19.500 Verilirmi Manyakmısın vs. Demeye Param Olsa Gözümü Kırpmadan Alacağım Halde, Kıymet Bilmeyenler'ide Çok Bu Araçların Daha Doğrusu Williams İsminin Araçlarının İsmini Manasını. 3 Tane Megane 3 RS Aracım Olacağına 1 Tane Clio Williams'ım Olsun :eyv