Türkiyedeki 4 Williamstan biri/ 34Y3802

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah bir tane megane 3 üm olacağına williams ın olsun daha iyi hastasıyım. Allah bana nasip eder inşallah bir tane :) RS sahibi olduk rs' den sonra williams sahibide oluruz inşallah :) Son sahibi olurum severek :)
Çok keyifli çok başka bir his , Allah size de nasip etsin...

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Williams Tamamen Farklı Bir Dünya Dün Akşam Arkadaşlarla Oturuyoruz Bir Sahibinden.com'a Girdim @EREN34 Abinin Williams'ı Gösterdim Başladılar Bu Arabaya 19.500 Verilirmi Manyakmısın vs. Demeye Param Olsa Gözümü Kırpmadan Alacağım Halde, Kıymet Bilmeyenler'ide Çok Bu Araçların Daha Doğrusu Williams İsminin Araçlarının İsmini Manasını. 3 Tane Megane 3 RS Aracım Olacağına 1 Tane Clio Williams'ım Olsun :eyv

Kaan Bey, bu tip arkadaşlarla bu konuyu tartışmayın bence, koleksiyonluk bir otomobille alelade cadde otomobili karşılaştırılmaz , koleksiyon otomobilin değeri de olmaz, sizin gibi değerini bilenlerin gözünde dünya para eder diğerleri için anlam ifade etmez o yüzden hiç takılmayın... Hiç çalışmayan yürümeyen bir otomobile 25 bin TL. ödemiş biri olarak size tavsiyem tutkularınızın peşinden gidin , birileri anlasa da olur anlamasa da önemli olan sizin o otomobilden ne anladığınız , ne kadar keyif aldığınız...

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Pistonheads sitesinin ve bir çok otomobil dergisinin yaptığı Dünyanın en iyi 10 hatchback otomobiliyle ilgili bir bilgi gönderiyorum umarım hoşunuza gider... İlk onda kaç Renault var bakar mısınız ;) PH poll: best hot hatch - PistonHeads

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Maşallah Çok Güzel Araç Çok Beğendim..

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaan Bey, bu tip arkadaşlarla bu konuyu tartışmayın bence, koleksiyonluk bir otomobille alelade cadde otomobili karşılaştırılmaz , koleksiyon otomobilin değeri de olmaz, sizin gibi değerini bilenlerin gözünde dünya para eder diğerleri için anlam ifade etmez o yüzden hiç takılmayın... Hiç çalışmayan yürümeyen bir otomobile 25 bin TL. ödemiş biri olarak size tavsiyem tutkularınızın peşinden gidin , birileri anlasa da olur anlamasa da önemli olan sizin o otomobilden ne anladığınız , ne kadar keyif aldığınız...

Dibine Kadar Haklısınız :bravo

renaultclıors

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zk plakalı williams eskiden ercüment çakıcı abideydi hatta araba gümrükten çıktıktan sonra bizim atölyede modifiye edildi.hatta bizdeki rs ide o soledi ve aldık .

rallymouse1

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zk plakalı williams eskiden ercüment çakıcı abideydi hatta araba gümrükten çıktıktan sonra bizim atölyede modifiye edildi.hatta bizdeki rs ide o soledi ve aldık .

Dediğin doğru , araba Renault Mais'ten Ercüment ağabeyin arabasıydı ve babanızın atölyesi olan AHM Otomotiv'de gümrük sonrası toplandı ama modifiye olmadı tamamen standart toplandı şuan halen otomobil bende en son bir sene kadar önce uğradım sizin atölyeye :) Sizdeki RS'in hikayesini de diğer bölümde yazdım oku istersen... Babana sevgi ve saygılarımı ilet...

İsmail Ufuk Utku

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gerçekten güzel..

VuRaLLy

Vural EFE,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim güncel..

bthn00

Batuhan Arallı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
resim001l.jpg
[/URL] [/IMG]
resim002j.jpg
[/URL] [/IMG]
resim005eq.jpg
[/URL] [/IMG]
resim003o.jpg
[/URL] [/IMG]
resim006de.jpg
[/URL] [/IMG]

abi merhaba bir sorum olucak hani birisi rfc'de bir dergide 34 ZK 6975'i paylaştı ya o ne zaman çekilmiş yada sahibi bir şirket sahibimiydi ?