Türkiyedeki rs ler

ygt

Yiğit GÜLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
umarım istediğiniz temizlikteki aracı bulursunuz

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Temiz Rs bulsam bende alırım :p :)
Umarım istediğiniz gibi bir Rs bulursunuz.

devran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
YLT dediğinz araç orkunun aracı.Grilerden biri yüklü dediğiniz izzetin eski arabası(dereceli falan olan)
mk2 arıyorsanız bekliyceksiniz denk gelince alıcaksınız.zaten stock rs bulmak imkansz gibi bişey en stoğu eksoz yazılım filtre yay vs var bunlar stock olarak geçiyor:D
hocam filtre egzoz önemli değil.düzgün yapılı olanların herzaman bi artısı olur. yazılımda iyi değilse oem'ye döner ondada sorun yok.yay zaten allahın emri.Ben kapak açmaya karşıyım,stocktan kastım bu yani anlamıştır arkadaşlar.Şuanlık bekliyorum zaten.hemen çıkmıcağını bildiğimden, ozamana kadar detaylı bi araştırmayla iyisini alırız . hemde ben paramı birazdaha biriktirmiş olurum.
Öncelikle kendinizi üye tanıyımından tanıtırsanız seviniriz forumumuzda CLİO Rs uzmanları war bu konuya gereken cevabı vereceklerdir :eyv
hocam ben tanıttım zaten siz göremdiniz sanırım :)
hocam sana sabır ve zaman lazım. ama bence mk2 8 taneden fazladır yaaa. piyasadan hergün bir mk2 türüyor sanki. ben daha fazla olduğunu düşünüyorum.
hatayı düzeltiyorum. diğer forumdada buna benzer bi soru sormuştum arkadaş çok net cevap verdi ve ısrar ediyor kesinlikle 12 diyor :)
182 için önce şans,sonra sabır ve hazırda nakit lazım.Ben 2.5 sene kovalayıpen sonunda aldım.Darısı senin başına.Bu arada bendekide gri ve zır stock.
inşallah hocam allah bizede nasip eder inş. bakalım arıyoruz,araştırıyoruz,sorguluyoruz,sizden bişeyler öğrenmeye çalışıyoruz.
Napcaksınız elalemin Rslerini? Bilindik olsa ne olcak ben amacı anlayamadım.Talip mi olcaksınız araçlara?
Yoksa aniden kafada ampul yandı da bi istatistik mi çıkartıyım dediniz?
hocam bunda art niyet yok niye böyle bi cevap yazdınız ? rs'e merakımdan dolayı sordum ve arkadaşlardan cevabını bekliyorum.Bir honda fan'ı olsa 7 ceddine kadar TR'deki araçları biliyolarda burda niye bilinmesin?zaten camiadaki rs çiler biribirini tanıyor.araç sayısının az olmasının verdiği güzellikte budur bence.Fakat 182 ler TR'de yok gibi bişey ve akıbetleri bilinmiyor.Bende RS alıcam nasipse ve şimdiden araştırmaya başladım piyasayı.bunun neresi kötü ?

​Grilerden 1 tanesi daha bizim aileden birine geldi ve İstanbul'da şuanda...
saolsın usta verdiğin cevap için:) kazasız belasız biner inşallah.
gri egzantrikli şimdi velide ara. plakasıda VEL olarak değişti. egzantrik filanda yok artık onda orjinale döndü. sadece egzos filtre var.mavi ylt siteden orkunun aracı yüklü filanda değil. port polish egzos filtre var. yani oda stock sayılır. yani öyle yüklü bir 182 yok ortalıkta. çoğu temiz durumda araçların. ama bu ikisi zaten araçlarını satmıyor. şansa düşerse alırsın bitane bi gün. kolay gelsin.Writen by GokhanRS
doğrusuda bu zaten bence.okan arkadaşın aracı zamanında çoğu yüklü araca nal toplattı,çiğerli olmak böyle bişey.atmosferik yüklenicekse ben kapak açmayıpta yüklemeyi doğru görüyorum.kapağı açtıktan sonra liste uzar gider.inşallah arkadaş kazasız belasız biner.Hocam üstte açıkladım zaten stocktan kasıt; yazılım,f-e-h,hatta emme egzoz kelebek polish olabilir ama kapak portlarını elleyince yapıldığı yer çok önemli eğer ppr da yapıldıysa niye olmasın :) ama yinede güvenemem açıkcası.

ah 182 nelere kadirsin...:)
hee valla yaa bindik bi alemete gideyyoz kıyametee :)
umarım istediğiniz temizlikteki aracı bulursunuz
amin inşallah hocam . zor olucak ama imkansız değil. illaki düşer temizinden...
Temiz Rs bulsam bende alırım :p :)
Umarım istediğiniz gibi bir Rs bulursunuz.
saolsın hocam allah sanada gönündekini bulmayı nasip etsin herkes arayışta ama, ortada fol yok yumurta yokk :)

Son düzenleme:

orkhun

Bilgi Girilmemiş
acaba ylt de ne gıbı yuklemeler var bılen arkadas :) soylerse ben de ogreneyım aracımda neler varmıs :)

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizler böyle yayıldıysa yüklü diye ben öyleyse gırtlak yüklü oluyorum :D

orkhun

Bilgi Girilmemiş
sizler derken yanı ben burda bır kucumseme hısettım :)

devran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
acaba ylt de ne gıbı yuklemeler var bılen arkadas :) soylerse ben de ogreneyım aracımda neler varmıs :)

eğer değişmediyse senın specler bu değilmi arkadaşım? ben bunlara ek olarak egzantrık port polısh falan daha olduğunu düşünerek yazdım ki oda zaten farklı RS miş. (izo nickli arkadaşın)

-61mm eksozt
-Hava filtresi
-Chip tuning

devran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sizler böyle yayıldıysa yüklü diye ben öyleyse gırtlak yüklü oluyorum :D
onu bilmiyorumda techte RS le video bölümüne tecavüz eden bi sen varsın bide okan :) diğerleri sönük kalıyor

CUB

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saolsın hocam allah sanada gönündekini bulmayı nasip etsin herkes arayışta ama, ortada fol yok yumurta yokk :)
Aslında yumurta da var fol da ama az bekleyin , netleşmesi gereken durumlar var ondan sonra belki bi satılık Rs çıkar piyasaya ;)
Selçuk kızacak ama o sırada bedelli filan yoktu ona göre sonra deme arkamdan bize vermedi diye :)