Türkiyedeki rs ler

orkhun

Bilgi Girilmemiş
sımdı dostum aracda oncelıkle bır egzost sıstemı yok susturucudan once bır duz boru var o kadar he bu ara dusunuyorum tek susturucu yapıp otto ıle cıkft cıkıs yapmak o zaman dıyebılırız egzost var ustundekı egzostlar son cıkıslar standarttan pek farksız vet hava fıltresı var yazılım da var :) yazılım dan TAM TAMINA 5 HP alıyorum yurt dısında test etmıs bır 182 bendekı yazılımın aynısı onun dısında herkes demez aslında ama onemlı ıslemlerdendır aracda 15 jant lastık var bunun etkısı cok onun dısında evet egzantırık yuok ama port polish var bu arada kapak actırmak felan sımdı manıfoldların sokulmesınde alt ust herhangı bır rsık yok butun dunyada yapılan bır ıslem onun dısında ust kapak actırmanın da eger paran ve guzel ıscılık yapan yerın varsa sıkıntısı yok bunun ıcın de zaten ıyı servıs olarak baday ı onerebılırım daha varsa bılen arkadaslar yazacaktır baska servıs onun dısında :) dıyecem yıne ılle de 182 olsun ıstıyorsan volkan abının dedıgı gıbı tam tetıkte olmak lazım ama sana sunu soyleyım 172 ve 182 arasındakı var 0-100de 0,1 salise son hızda 182 kısa sanzumandan oturu 241 de bıter 172 250 de bıter onun dısında 182 55 kg daha agırdır farklı egzos sıstemı vs gercı bunları zaten bılıyorsundur bu kadar seceresını tuttuysan ınsallah alırsın bır tane :) sıtemıze bır rs daha bagıslarsın :)videolar ıcın de cok genıs caplı arasıtırma yaparsan yeterlı goruntulerı bulursun

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sizler derken yanı ben burda bır kucumseme hısettım :)

Sizlerin arabası pek gözükmüyor anlamında :)

onu bilmiyorumda techte RS le video bölümüne tecavüz eden bi sen varsın bide okan :) diğerleri sönük kalıyor

Hahah orasının olayı farklı orda herkez farklı bir yapıda
Oranın düzeni burda geçmez :)
Tech alemi rezil bir alem esas bakma
Senin ordaki nickin ne

orkhun

Bilgi Girilmemiş
elımızden geldıgınce saklamaya calısıyoruz felan :)
devran kardes bu sıtede kotu rs yok eger satan olursa alıcıysan dırekt yapıs :)

devran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sımdı dostum aracda oncelıkle bır egzost sıstemı yok susturucudan once bır duz boru var o kadar he bu ara dusunuyorum tek susturucu yapıp otto ıle cıkft cıkıs yapmak o zaman dıyebılırız egzost var ustundekı egzostlar son cıkıslar standarttan pek farksız vet hava fıltresı var yazılım da var :) yazılım dan TAM TAMINA 5 HP alıyorum yurt dısında test etmıs bır 182 bendekı yazılımın aynısı onun dısında herkes demez aslında ama onemlı ıslemlerdendır aracda 15 jant lastık var bunun etkısı cok onun dısında evet egzantırık yuok ama port polish var bu arada kapak actırmak felan sımdı manıfoldların sokulmesınde alt ust herhangı bır rsık yok butun dunyada yapılan bır ıslem onun dısında ust kapak actırmanın da eger paran ve guzel ıscılık yapan yerın varsa sıkıntısı yok bunun ıcın de zaten ıyı servıs olarak baday ı onerebılırım daha varsa bılen arkadaslar yazacaktır baska servıs onun dısında :) dıyecem yıne ılle de 182 olsun ıstıyorsan volkan abının dedıgı gıbı tam tetıkte olmak lazım ama sana sunu soyleyım 172 ve 182 arasındakı var 0-100de 0,1 salise son hızda 182 kısa sanzumandan oturu 241 de bıter 172 250 de bıter onun dısında 182 55 kg daha agırdır farklı egzos sıstemı vs gercı bunları zaten bılıyorsundur bu kadar seceresını tuttuysan ınsallah alırsın bır tane :) sıtemıze bır rs daha bagıslarsın :)videolar ıcın de cok genıs caplı arasıtırma yaparsan yeterlı goruntulerı bulursun
anladım çok saol . teknik farklılıkları sizin kadar bilmesemde az çok biliyorum. çok araştırır, çok okurum.Yani yoksa RS i kurcalamış biri falan değilim,ukala gibi göründüysem kusuruma bakma. dediğin gibi tetikte beklemek lazım. TR'de bu aracı bilmiyolar ya ona yanıyorum çok çok özel bi araç. Port polish konusuna gelince; buna karşıyım fakat alırken karşıyım biraz kılım sanırım bu konuda :) yoksa alsam illaki bende yaptırıcam yetmeyince biliyorum. Dediğim gibi bu işte ehil biri yapmıştır sorunsuzdur adamın referansı sağlamdır ozaman okey. çok gördüm sağda solda kapağı işleyip işleyip mok eden. basıncı tutamayan,hareret sorunu olan falan filan işte.inşallah bizde buraya bitane bağışlıcaz ve değerini çok iyi bilicez :)

Sizlerin arabası pek gözükmüyor anlamında :)

Hahah orasının olayı farklı orda herkez farklı bir yapıda
Oranın düzeni burda geçmez :)
Tech alemi rezil bir alem esas bakma
Senin ordaki nickin ne
aynen ya :) bi video konuluyoo sonra savaş çıkıyo.tartışmaydı,kavgaydı ortalığı kan götürecek nerdeyse. çok boş insanlar varya geçtim geçildim mevzuna ana avrat düz gidenler var özelden bilmiyoruz sanki. ama yanlış hareketler bunlar. benim nickim 'rebel' fakat benımkı gıbı farklı yazılmıs 2 tane daha rebel var oyuzden karıstırabılırsın. ben izmirliyım arac b5 ordan ayıkırsın durumu kardeşim

orkhun

Bilgi Girilmemiş
est ben de bıraz degısık konustuysam kusura bakma:) var var ısının ehlı ınsanlar var o konuda rahat ol:) inş hedefine ulasırsın:)

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçen ben bir ortamda bulundum
Evvelden rolling atışmaları yapmışlar
Ortamda arkadaşlarlan takılırken birisi bu atışma yaptığı cocuga bildiğin kurşun(mermi) yolladı qw
Sen düşün ortam nasıl araba atışmaları yüzünden mermi yolluyorlar adama :D
Şaka gibi

orkhun

Bilgi Girilmemiş
pis ortam bazı pis insanlardan dolayı slc aga haklı

devran

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
est ben de bıraz degısık konustuysam kusura bakma:) var var ısının ehlı ınsanlar var o konuda rahat ol:) inş hedefine ulasırsın:)
yok hocam estafurullah yanlış anlaşma oldu ikimizdede.inşallah dediğin gibi para/zaman denklemini kurduğumuz anda bitanede RS düşürebilirsem ne mutlu bana . çok çok kötü bişey olmadığı taktirde, kazasız belasız bi 3 4 yıl binerim en az. servet değerinde satsak bulamayız falan bidaha neme lazım :D
Geçen ben bir ortamda bulundum
Evvelden rolling atışmaları yapmışlar
Ortamda arkadaşlarlan takılırken birisi bu atışma yaptığı cocuga bildiğin kurşun(mermi) yolladı qw
Sen düşün ortam nasıl araba atışmaları yüzünden mermi yolluyorlar adama :D
Şaka gibi
yav öyle şerefsizlerle bırak roll yapmayı aynı ortamda bulunmucan en sevmediğim ortam ya :mad:sizin videoları izliyorumda at yarışı tarzı videoyu sunan arkadaş var. kim o ? :D ya bakıyorumda çok güzel ya kavga yok gürültü yok geçtim geçildim kavgası yok.havada küfürler uçuşmuyor. doğrusuda bu yaa . millet zevk almaya geliyor moral bozup kafa ütülemenin kalp kırmanın manası yok. 2 krş luk dünyada deymez be usta..

pis ortam bazı pis insanlardan dolayı slc aga haklı
aynen ! adi insanlar. hatta insanlıktan nasibini almamış onlar. izmirdeyken öyle bi ortam oldu geçenlerde.Millet araba yüzünden ana avrat sövüyo falan.
'insan ol diycem ama , senide zora sokmak istemiyorum' dedim çektim gittim. bunları ortama alanda kabahat.

SLC

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
At yarışı gibi videoları sunan arkadaşın ismi Aytuğ
Clio Rs 172 si var onunda AP Plaka
Bu sitede şu anda konuyu okuyor RenaultSport nickli kişi
Aytuğ abimiz agamız o onsuz rollingleri bile kazanamaz oldum

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Başka forumlar hakkında yorum yaparken hakaret etmezseniz sevinirim,herkesin düzeni kendine güzeldir,burasını düzeni bu şekilde seviyelidir...