Twingo Hakkında Sohbet & Muhabbet

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu konu hakkında hiç fikrim yok gerçekten twingoların koltukları biraz enteresan olduğundan ben pek olma ihtimali vermiyorum açıkcası.

sahin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba, msn gibi bir mesajlaşma yok evet.
sorularınızı twingo bölümnde konu açarak sorabilirsiniz, benim haricimde konular ile ilgisi olan arkadaşlarımda yardımcı olacaktır. :eyv
Tampon boyama ile ilgili şunu söyleyebilirim, eğer tamponları sökebilirseniz (ki tavsiyem bu yönde olacak) tamponu zımparalayıp aşağıdaki şu ürünü kullanmanızı tavsiye ederim. iyi bir sonuç alırsınız. basınçlı suda da çıkmaz.
http://www.724odeal.com/product.php?id_product=1721

iç kapı plastiklerinde hoş bir görüntü sağlamaz, kullanırsın tabi ki ama pek iyi duracağını düşünmüyorum. eliniz kolunuz deydikçe pütürlü yüzeye o bile insanı huylandırabilir :eyv

Arkadaşlar merhaba bende aranıza yeni katıldım formu kullanmaya tam olarak bilmiyorum hata yaparsam kusuruma bakmayın benim 1997 model twingo'm var ve bir kaç eksiğim var yardımcı olursanız çok sevinirim
Sol kapı menteşesi (alt üst takım olarak) Kapı hareket halindeyken açılıyor
Debriyaj takozu
Kalorifer düğmesi soldaki ilk düğme (Araç klimasız)
Birde sorum olacak herkes diyor neden twingo aldın parçası yok çok uğraşırsın falan çok üzülüyorum ya çok isteyerek aldım hevesim kursağımda kaldı :(

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kursakta kalacak bir durum yok, araçlar çok sağlam ve sorunsuzdur. seni yolda bırakmaz. bakımlarını tam ve zamanında yap yeterki.
Tamam parçası zor bulunuyor doğru ama kendine göre sınıfının en iyisidir. hayırlı olsun tekrardan :eyv

Fevcin

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba arkadaşlar ,

bende 2 yılı aşkın süredir twingo kullanıyorum ve tecrübem bir hayli arttı. Merak ettiklerinizi ve karşılaştığınız sorunlara yanıt bulmaya gayret ederim.

mahser38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
twingo sağ kapı kilidini nerden bulabılırım

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Netten emir oto cengelkoy yazip orayi telefonla arayin.yanlis hatirlamiyorsam orda vardi.

mahser38

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
saolasın aradım yarım saatten ara dedi bi yerden buldum da 140 dedi çıkma normal mi fiyat

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fiyat hakkinda bilgim yok. Yanliz o dedigim yerde bircok,parcasi var. ozellikle cumartesi sabahi ugramani oneririm. Bir suru twingo goreceksin orda