Twingo Hakkında Sohbet & Muhabbet

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal cam tavan zaten hollandia 500 fredoomdur..sayın yusuf akdoğan bey..

arkadaşım yaptır gözün hiç arkada kalmasın webasto 2006 ya kadar renoya isim hakkını verdi twilere cam tavan üretti. sonra isim hakkını geri aldı..orjinalin renodaki. açılır camın tek adet fiyatı..1540 tl yanlış duymadın sadece 1540 tl ..ama webastı 5 yıl garanti verip camıca 1540 tl ye getirtmiyorr...güvenle taktır ben 1 aya sipariş geldiğinde montaj rsimlerini bitmiş halini resimli olarak atarım...

Biliyorum zaten renault için ürettiğini, ben genede cam tavan olayını pek tercih etmiyorum, hollandia 400 modeli olsa tamam, ama 500 takıp 2000 tl masraf yapıcan aracın gene aynı fiyat edecek. ne kadar aksesuar eklersen ekle fiyatları bir yere kadar artırırsın. eğer fiyatı çok söylemeseydi ben hollandia 400 modelinden yaptırmayı ciddi olarak düşündüm, ama hevesim kaçtı. şimdi belki normal sunroof yaptırırım elektrikli.

erkansehirli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sayın Twingocular 1997 model twingo klima borusu aramaktayım. tel: 0532 2762574

görkemefe

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar merhaba;

satılık twıngoların neredeyse tamamının dogal olarak km yuksek. bu mınık canavarların motoru ortalama kac bınde degıısm ıster?

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
400000 km renault servisi df7 motorlarına güveniyor...

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
215 000 deyim 174 km leri çok rahat görüyorum ama dikkat bu araba bu süratte zor duruyor... 100 120 km arası güzel ve güvenlidir ..

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Renault twingoyuda mersoya vermiş.Örnek olarak kangoo citan gibi.İlerleyen tarihlerde inşallah...

sarıoğlan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba ben yeni katıldım aranıza benim aracımda klimanın kumanda paneli kırık 98 tiwiş ne yapabilirim lütfen yardımmmmmmmm biryerde bulamıyorum

utku_cetiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
merhabalar yusuf bey dün arabayla dolaştık sonra evin önüne park ettik akşam üzeri tekrar bindiğimde kapıları açtım ama anahtarı kontağa taktığımda kontak hiç ama hiç hareket etmiyordu direksiyon kilidi falan dediler ama direksiyon kilidi açılıyor ama kontak bir milim oynamıyor immo hatası diye forumlarda okudum ama sizin daha tecrübeli olduğunuzu düşündüğümde fikrinizi merak ettim

utku_cetiner

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ustam 1998 model twingom var dün akşam eve geldik kontağı kapadık kapıları kumandayla kapadık eve çıktık tekrar araca indik kumandadan kapıları açtık kontağı çeviriyorum hiç bir şekilde dönmüyor anlam veremedim bir fikriniz vaar mı acaba immo arızası falan dediler ama anlamadım