Twingo Hakkında Sohbet & Muhabbet

rreklii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adanada ısınma gibi bi dert yok sanırım tam buralar için yazın çok güzel açık üstü on numara keyfi oluyor :D

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muhabbetiniz bol olsun. :)

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Twingo ların en sevdiğim 2 özelliği var. Biri radyonun durduğu yer biride kapı açma kollarının şekli.

rreklii

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vallahi ben kullanınca her yerini seviyorum :D

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
twingo aşkı başkadır )

metin kurtuldu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb ben yeni twingo aldım 97 model tavan açılır deri ben komple cam yapmak istiyorum acaba ne kadara mal olur nerede yaptırabilirim bilginiz varmı

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
mrb ben yeni twingo aldım 97 model tavan açılır deri ben komple cam yapmak istiyorum acaba ne kadara mal olur nerede yaptırabilirim bilginiz varmı
Hoşgeldiniz Metin Bey, kendinizi üye tanıtımlarından kısaca tanıtırsanız üyelerimzle daha iyi iletişim kurabilir sorunlarnıza daha çabuk çözüm bulabilirsiniz...
İyi forumlar...
http://www.renaultfanclub.com/uye-tanitimlari/

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

2000 - 2500 tl civarında tutuyor. yapan yerler var. ama ben tavsiye etmiyorum o kadar para verene kadar aracını satıp üzerine bu parayı ekleyip orjinal cam tavanlı bir twingo almak daha iyi bana göre.

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sipariş verdim 2000 tl hollandia 500 freedoom montaj dahil...fiyatı elektrikli 3 hafızalı cam altı güneşlik perdeli...vs.. elektrikli filan ..neyse montajı dahil ..(açılır tavan benimki o yüzden ...) kapalı tavan 200 tl kesim işçiliği var ve kapalı tavan tek göz montaj dahil 110 tl..
kuzenler oto ..

fejolerli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
orjinal cam tavan zaten hollandia 500 fredoomdur..sayın yusuf akdoğan bey..

arkadaşım yaptır gözün hiç arkada kalmasın webasto 2006 ya kadar renoya isim hakkını verdi twilere cam tavan üretti. sonra isim hakkını geri aldı..orjinalin renodaki. açılır camın tek adet fiyatı..1540 tl yanlış duymadın sadece 1540 tl ..ama webastı 5 yıl garanti verip camıca 1540 tl ye getirtmiyorr...güvenle taktır ben 1 aya sipariş geldiğinde montaj rsimlerini bitmiş halini resimli olarak atarım...