Üyemizin Clio 4 Aracını Kötü Çizmişler...

volkan52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
allah boylesını kımsenın basına vermesın cocukta olsa boyle yapanı komalık edıp aılesıne yollamak lazım bende evımın onune koyuyorum ama guvenlık kamerası var en azından yakalma sansım olur ıse gıdıncede kapalı otoparka koyuyorum benımde daha once dıger aracımın lastıklerını kesmıslerdı.ama sana tavsımyem 300-500 tl ye evıne guvenlık kamerası taktır..gercekten ıse yarıyo

admiral

Barış KARA,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Valla bana pek cocuk isi gibi gelmedi. Arka kapinin oraya "guy" yazmis serefsizler. Iki yakalari bir araya gelmesin, insanlarin kurus kurus biriktirip aldigi, gözü gibi baktigi arabalasina yapilirmi bu.

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
​Ayıp be kardeşim, bu kadarda olmaz.Geçmiş olsun.

SerdarGurgen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dostum cok gecmis olsun. Sizin mahallede bu tarz terorist tipli cocuk varmi bilmem ama hic mi bakkal market vs. bisi yok yakinlarinda guvenlik kameralarini inceleyebilecegin? Hos bulsan da daha beter basini belaya sokacaksin, insan yerine koyarlar yavsaklari ceza yersin. Yine de cocuk diye düşünelim rabbim beterinden korusun. Sahsi fikrim kaplama isini gecici sure cozer, yarin birgun satmak istesen alici adam yine alttakini boyatmak zorunda, kaplama kalkti haydi yine soktur yenisi taktir astari yuzunden pahaliya gelir. Fotolari sakla, boyat derim. Satarken de aliciya soylersin neden boyattigini resimlerle.. Hemde icin rahat olur.Bende inanilmaz titiz bir insanim arac konusunda, en ufak bir cizikde uykularim kacar ama artik kendimi alistirmaya calisiyorum. Evladiyelik degil nihayetinde bu arac, illaki bigun satacagiz. 5 liraya degilde 3 liraya satariz canimiz sagolsun.. Kendini uzme derim, olan olmus artik sadece kendine zarar verirsin.Yetkili servise kaskodan boyat gitsin.

laguna60

Kadir ÇAKIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çiziklere bakılırsa çocuk işi bu, geçmiş olsun kardeşim yazık olmuş.

celal_1433

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeş öncelikle geçmiş olsun gerçekten çok üzüldüm o kadar çalış didin alın teri dök git araba al 2 dkda bu hale getirsinler benim arabamda kapı önünde duruyor branda çekiyorum engelli vatandaş olduğum için müstakil evde oturmak zorundayım garajda yok bizim mahallede pek böyle şeyler olmuyor çocuklar top oynuyor top geliyor sadece branda olduğu için pek bir şey olmuyor çocukları kovsamda yine geliyorlar çocuk sonuçta anlamıyor ki çok geçmiş olsun kardeşim gerçekten

YiGitalp

ID=04, R5 Coupe,
Genel Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yorumsuz:pislik:pislik:pislik

sedatty

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eline alacaksın yaş odunu...
Neyse geçmiş olsun. Maalesef var böyle insafsız, çiğ süt emmiş insan evlatları.

BrK_MgL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
serefsizz o araba ne emeklerle alınıyor senin haberin var mı bundan ! Ellerin kırılır inşallah Rabbim verir cezanı insallh !

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Allah'a havale edin. Karşı taraftan bir şekilde çıkar. Öyle bir haldeyiz ki, sırf hasetinden bir yetişkin de yapmış olabilir bunu.