Üyemizin Clio 4 Aracını Kötü Çizmişler...

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun. Allah'a havale edin. Karşı taraftan bir şekilde çıkar. Öyle bir haldeyiz ki, sırf hasetinden bir yetişkin de yapmış olabilir bunu.

hasedinden kimse araba çizmez. ben şimdiye kadar ne öyle bişi duydum ne de işittim....

dj_knaap

Murat YILDIZ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araç 2014 model 24 yaşındayım bunu alabilmek için gecemi gündüzüme kattım fabrikada sabahlamalarcasına didindim, çalıştım aldım. Kapımın önünde güvende olur dedim ama nihayetinde adi insan çok.. Fotoğrafta görürsünüz hemen üst kat evim. Düz duvara bilerek çarpsaydım bu kadar canım yanmaz, zoruma gitmezdi. Allah kimseye böyle bi bela vermesin. Aracı boyatmak istemiyorum aslında daha 4 aylık. Pasta&polij kapatmıyo gezmediğim dükkan kalmadı. İnternetten araştırmalarım sonucu PLASTİ DİP adında bir uygulamaya rast geldim. Rüzgar boya hesabı aracın tamamı boyanıp ana malzeme kauçuğun altında kalacak şekilde korumaya alınıyormuş. Bilgisi olan var mı ? Bursa da bi firma buldum gidip ziyaret edicem gözle nasıl bi uygulama olduğunu görmek istiyorum, Kullanan varsa da yorumlarsa sevinirim.

kardeşim öncelikle geçmiş olsun malesef böyle mahlukatlar var kendide birgün allahından bulur bende seninle aynı yastayım geçenlerdede aynısı benim basıma geldi siyah icon s&s sahibiyim çok sıkıcı bir durum boyatsan olmaz boyatmasan olmaz 1 hafta arabanın yüzüne bakmadım çok yer dolastım ese dosta sordum bende hemsi çıkmaz fln dediler edirnekapı inanlar şubesine gittim orada eskiden ziebartta yaklasık 25 yıldır çalışmış olan bir boya koruma ustası var polisaj uyguladık pasta ile kaportadaki çizikler tamemen çıktı diyebilirim sadece çamurluk gibi plastik maddeden yapılan yerlerdeki çizikler çıkmıyor oradaki boya daha ince oldugu ve altındaki malzema daha çabuk ısındığından dolayı orada görünebilir çizikler bi git göster derim buyük ölcüde gideridi zaten gitmeyen bir arka kapımda yer vardı baya bir derindi orayada rütus yaptılar belli olmuyor bilgi için pm atabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

speeder33

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hocam çok geçmiş olsun :( yapanlarda mutlaka karşılığını görür...hepimiz gözümüz gibi bakıyoruz ama emanet....

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu nasıl bir insansızlık bu nasıl bir kişiliksizlik.Biz gözümüz gibi bakalım elin çocuğu gelsin çizsin.Bende onu çizerim yeminle. Bence mat çok güzel duruyor fakat dedikleri gibi çizikler aklınıza gelir hoş olmaz.Resmini çekin önce boyatın aklınız kalmasın.

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun araçlarımız aynı renk ben kendi aracım gibi düşündüm kan beynime sıçradı... aşağı yukarı aynı yaşlardayız bende kendi kazandığımla aldığım ilk aracımıkullanıyorum, memleketimizde helal olsun didindi aldı bende çalışıp alayım yerine arabasına bak sıfır çizeyim hayrını görmesin olayı var... Beddualıklar... güzelce fotoğrafla boyat biladerim yazık günah o çizik orada durdukca aklından çıkmaz...

sercanindumani

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşim öncelikle geçmiş olsun malesef böyle mahlukatlar var kendide birgün allahından bulur bende seninle aynı yastayım geçenlerdede aynısı benim basıma geldi siyah icon s&s sahibiyim çok sıkıcı bir durum boyatsan olmaz boyatmasan olmaz 1 hafta arabanın yüzüne bakmadım çok yer dolastım ese dosta sordum bende hemsi çıkmaz fln dediler edirnekapı inanlar şubesine gittim orada eskiden ziebartta yaklasık 25 yıldır çalışmış olan bir boya koruma ustası var polisaj uyguladık pasta ile kaportadaki çizikler tamemen çıktı diyebilirim sadece çamurluk gibi plastik maddeden yapılan yerlerdeki çizikler çıkmıyor oradaki boya daha ince oldugu ve altındaki malzema daha çabuk ısındığından dolayı orada görünebilir çizikler bi git göster derim buyük ölcüde gideridi zaten gitmeyen bir arka kapımda yer vardı baya bir derindi orayada rütus yaptılar belli olmuyor bilgi için pm atabilirsin yardımcı olmaya çalışırım.

Mesaj attım ulaşırsanız çok sevinirim.

çok geçmiş olsun araçlarımız aynı renk ben kendi aracım gibi düşündüm kan beynime sıçradı... aşağı yukarı aynı yaşlardayız bende kendi kazandığımla aldığım ilk aracımıkullanıyorum, memleketimizde helal olsun didindi aldı bende çalışıp alayım yerine arabasına bak sıfır çizeyim hayrını görmesin olayı var... Beddualıklar... güzelce fotoğrafla boyat biladerim yazık günah o çizik orada durdukca aklından çıkmaz...

Şaka felan değil gerçekten arabadan soğumuş durumdayım, henüz karar vermiş de değilim ne yapacağıma 3 haftadır öyle bekliyorum

nayti

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. Böyle adilerin cezası belli. Hiçmi alın terine saygıları yok ne anlıyolar ki bunu yapmaktan

Son düzenleme:

fblorenzo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Üzülmemek elde değil ama elden birşey gelmiyor benim arabanın da çizilmedik yeri kalmadı okulda öğrenciler çiziyorlar bir gün yakalarsam çok kötü yapıcam birini..

cebelli

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bursadaysa normal , bursada sokakta kapının önünde bonzai içiyorlar. Öyle bir şehir olmuş . Geçmiş olsun. Plastidip folyo kaplama gibi düşün spray sıkıyorsun kaplama oluyorda aynı araç rengi tutmaz ..

Bursaysa öyle demişsin arkadaşım ancak o kapıların önünde bonzai içiliyor dediğin mahalleler her şehirde var malesef o mahallelerden.

bu arada aracı çizilen arkadaşa geçmiş olsun. Ben olsam plastidip boyatmazdım ilerde satarken alıcı altında büyük kusur arar, gerçi çizik resimlerini çekili bir şekilde verirsin ama derseki sen sonra kaza yapıp bunu yaptırmışsındır da diyebilir. Bence en iyisi orjinal olarak boyatmandır.

Son düzenleme:

Baranselo

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allahından bulsunlar ya çok üzüldüm. Benim de başıma geldi, komple arabanın etrafını dolanmışlar çize çize. Bazı insanlarda insanlık kalmamış ki alın terinin ne olduğundan haberleri yok. Sokakta haram parayla alınmış bi Audi görse elini sürmeye korkar ama senin benim arabam içerine dert olur gelir çizer. Benim tavsiyem folyo kaplat. Plasti dip nerden baksan 1-2 bine yapılır, folyo kaplama da o rakamlara yaptırabilirsin. En azından daha dayanıklı olur. Satarken de sökersin o şekilde satarsın. Zaten sıfır almışsın 3-5 sene bineceksin en azından kafan rahat binersin. Folyo çizilmez etmez. Garantili bir dükkanda yaptırırsın satana kadar derdin olmaz. Geçmiş olsun, çok kafanı takma. Allah daha iyi arabalar nasip etsin.