V kayışı koptu yardım edecek bilgisi olan var mı arkadaşlar:((

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Su an tamircideyim umraniye de kapak taslaniyo degisen parcalari yaziyim bilgi olsun
1tkm sibop
1 tk sibop kaydi 1tk sibop lastigi
Silindir kapak contasi
Triger seti
V kayisi
Mitir yagi yag fltresi
Birde sibop yagli fincanlari toplam 16 tane hasar. Gorenler degiscek
Bu parcalarinn fiyati 500 kendim aldim
Kapak taslancak 100 150arasi sanirim
400 tl de isciligi 1000 i buluyo toplamda:((((

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun öncelikle. İyi kurtulmuşsunuz şahsen bundan önceki aracımızda İzmir - Aydın otobanında 200ü görmüştük daha sonrası sağ çektik durduk amcamlar durmuştu tam durduğumuzda stop etti sonra zaten çalıştığında pistonlar falan yorulmuştu komple yeni motor yapıp satmıştık.

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
eski aracımda v kayışı kopardım 2 1 hafta içinde hiçde bişi olmadı ilknde tamamen koptu ve o şekilde evime kadr götrdüm arabayı biraz cehalet aslında ilk arabamdı baya oluo ama sadece v kayısı değişti 70 tl yetkili serviste 2-3 gün sonra taktıkları v kayısı yırtıldı bi kısmı o sekilde 11-12 km yol yaptım evin önine çktim tekrar servise götrdüm yine v kayısı değştrdiler usta hatası olmuş bi dış dışardan takıp bırakmışlar asıl sorun direksiyon pompası kasnagında çıktı çok daha sonra anlaşıldı kasnakta değişti ama hiç ne triger ne devrdaim ne conja hiç bişi değişmedi bakmadılar bile oralara usta biraz para koparmak için söylemiş olabilrmi size yada daha farklı bişi vardır bilemm

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Walla usta fazla mi soledi bilmiorum ama kayis iplikLenip trigere zarar verdi kasnagi kilitledi dedi kasnagin kilitli oldugunu bende gordum ama bilmiorum gercekten nasi bu kadar zarar gordugunu

ZgN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok ilginç biraz şansızlık olmuş galiba bu konuda ben okdr yol geldim yarısı yırtılmıstı incecik tutuyodu hiç bişi olmadı çok gecmiş olsun umaram bidaha böyle bi sorun yaşamazsınz

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
army nin dediği gibi araba krankı sıkıştırıp sente atlatmış kapak açtıktan sonra söyledi zaten bu bilgileri ama gene de yalan sa allaha havale etmekten başka bişi gelmiyo elimden malesef

yakup41

Yakup Yalçınkaya,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
büyük geçmiş olsun :( üzülerek okudum bütün mesajları

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun kardeşim yeni gördüm konuyu...

GokhanRS

Gökhan GÜMÜŞ ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
doğru olabilir. v kayışı koptuğunda trigere çok yakın araya bile girebilir zararda verir. sanmıyorum yalan söylesinler.

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk basta korkmustum belki yalandir diye ama olabilirmis bize oldu toplamda izmitten git gel vs vs 1500u asti masraf allak beterinden saklasin demekten baska bisi gelmio kaza yapmadim ya buna da sukur olacagi varmis herkese tesekkurler ayrica saolun