V kayışı koptu yardım edecek bilgisi olan var mı arkadaşlar:((

*Korkmazbey

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İlk basta korkmustum belki yalandir diye ama olabilirmis bize oldu toplamda izmitten git gel vs vs 1500u asti masraf allak beterinden saklasin demekten baska bisi gelmio kaza yapmadim ya buna da sukur olacagi varmis herkese tesekkurler ayrica saolun

Ne oldu şimdi bitti mi arabanın işleri?

GoKaLp

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Büyük geçmiş olsun ;)

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bitti abi arabayi teslim aldim bi skinti yok simdi

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
ğpel vivo-reno trafic triger muhafaza sert sungerımsı bişiymiş, sert bakalıt-metal kapak nıye koymazlarsa, v-kayış kopup komple araya girince, trigere diş atlatmış, sibobları yamulttu, baya masrafa girdi, arkadaş...

ramchoo

Ramazan NAKBAY-KOCAELİ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ğpel vivo-reno trafic triger muhafaza sert sungerımsı bişiymiş, sert bakalıt-metal kapak nıye koymazlarsa, v-kayış kopup komple araya girince, trigere diş atlatmış, sibobları yamulttu, baya masrafa girdi, arkadaş...
evet aynen dedigin gibi oldu kayis siyirip sente atlatti siboplar yamuldu siboplar sibop kaydi lastigi vs vs degisti triger seti conta degisti kapak taslandi masraf baya oldu yani simdi arabam bende sukur hallettik bi sekilde masrafi hayirlisi demekten baska bisi gelmiyo elden
herkese dilekleri icin tesekkur ederim bu arada

tbe34

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun. ancak bu servise gitmeyin çok pahalı diyolar ya bence yalan birader. Ben o v kayışını serviste değişmedim. Dün V kayışın dayanmaz değişelim dedi ustam ok dedik değiştik. Bugün v kayışından çıkan parça yüzünden aynı sıkışma bende de oldu. 100 liraya işi çözdük diye sevinirken kaç paraya mal oldu belli değil. Ustam diyorki benim değiştiğim kayıştan değilde eski kayışın parçası trigere kaçmış sıkıştırmış. ben onu öyle iki aydır kullanıyordum da nasıl senin değiştiğin güne denk geldi arkadaş. Bişi ispatlayamadığım için ve doğru söyleme olasılığı olduğundan ustaya da bişi diyemiyorum.Yani anlayacağınız aşağıda tükürsem sakal yukarı tükürsem bıyık. Şimdi siz söyleyin ben 100 değil 500 vereydimde sevise bu işlemi garantili yapaydım daha iyi değimiydi. Aynı sorunu serviste değiştiğim parçayla yaşasaydım o motoru bedavaya sıfırlamaz mıydım ertesi gün. Büyük konuşuyorum ama ben bundan sonra servis dışında bi yere gitmem abi en azından yürüyen aksam için.

Moderatörün son düzenlenenleri:

Eneskrts

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benım Aracım sureklı Koparıyor Onu Neden Yaptıgını Soylıyeyım Benım Aracımın Davrulmaz Yoktu O yuzden Koptu 2.sı usta kurbanı oldu bu v kayısını tutan ustekı dıslı kıtlenıyor ve sureklı koparıyormus onu degıstırdık cok sukur sorun kalmadı artık koparmıyor 215 tl tuttu