Vay Başıma Gelenler :(

emirsimsek

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş Olsun Allah Beterinden Saklasın Olur Böyle Ufak Tefek Şeyler Trafik Canavarı Ayna Kullanmayan Aşırı Hız yapan çok ne yazıkki.

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Dün adana isotlar servisine gittim usta test sürüşüne çıktı benımde gelmek istedigimi söyledim yalnız ben tek giderim dedi bende üstelemedim. Neyse adam gitti geldi usta sorun varmı dedim var dedi. Bilya değişecek amotisör değişecek taşıyıcı değişecek dedi. Nasıl anladın dedim ben ustayım dedi sağ taraftan ses geliyor dedi ama ben 6 aydır arabaya biniyorum farklı bir ses geldigini duymadım. O şekilde 1000 km yol geldim yine ses duymadım. Bana gelmiş diyor ben cihaza bağladım geldim dedi. Halbuki servisin dışında nasıl nerde cihaza bağlıyor çok tuhah. Bana 1.500 TL masraf çıkarttılar bilmiyorum ne yapacağım ama bunlar adam kazıklamaya çalışıyorlar belli.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Dün adana isotlar servisine gittim usta test sürüşüne çıktı benımde gelmek istedigimi söyledim yalnız ben tek giderim dedi bende üstelemedim. Neyse adam gitti geldi usta sorun varmı dedim var dedi. Bilya değişecek amotisör değişecek taşıyıcı değişecek dedi. Nasıl anladın dedim ben ustayım dedi sağ taraftan ses geliyor dedi ama ben 6 aydır arabaya biniyorum farklı bir ses geldigini duymadım. O şekilde 1000 km yol geldim yine ses duymadım. Bana gelmiş diyor ben cihaza bağladım geldim dedi. Halbuki servisin dışında nasıl nerde cihaza bağlıyor çok tuhah. Bana 1.500 TL masraf çıkarttılar bilmiyorum ne yapacağım ama bunlar adam kazıklamaya çalışıyorlar belli.
MAİS i ara ve durumu anlat kardeşim...

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim duymadığımız neyi duymuş sıfır arabada merak ediyorum.Hadi amörtisör olayını bir yere kadar kabul edebilirim çünkü lastik değiştirirken aynısı benimde başıma gelmişti.Aynı şekilde banada öyle söylediler.belkide kandırdılar tabi bilemiyorum şirketin aracı olduğu için çok sorgulamadım.Ama önden ne sesleri geliyormuş bunun detaylı açıklamasını yapmadan koyamaz teşhisi.Usta'nın dediği gibi Mais'e mutlaka bildirin bunu gereken yapılacağına inanıyorum

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bizim duymadığımız neyi duymuş sıfır arabada merak ediyorum.Hadi amörtisör olayını bir yere kadar kabul edebilirim çünkü lastik değiştirirken aynısı benimde başıma gelmişti.Aynı şekilde banada öyle söylediler.belkide kandırdılar tabi bilemiyorum şirketin aracı olduğu için çok sorgulamadım.Ama önden ne sesleri geliyormuş bunun detaylı açıklamasını yapmadan koyamaz teşhisi.Usta'nın dediği gibi Mais'e mutlaka bildirin bunu gereken yapılacağına inanıyorum

Bi şansımı deneyeceğim. İşten fırsat bulursam tabi..

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok gecmis olsun iki sene once bana da oldu biri makas atarken beni sikistirdi bende aynen kacayim derken lastigi yardim jantta bisey yoktu millet manyak ya kimseyi dusunmeden abuk subuk araba suruyor boya ile halledilir jant da kolayca halledilebilir Allah beterinden saklasin

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben istanbul dışında doğru düzgün yardım edildiğine inanmıyorum.burada bir çok servis olduğundan dolayı mecburen rekabet ve kaybetmeme derdindeler kimseyi.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Ne söyleyim abi tam olarak ? Bugün bide özel reno servisine gitmeyi düşünüyorum. Herhangi bir işlem yaparlarsa araba garantiden çıkarmı
Özel serviste yaptıracağın müdehale garantiyi bozar...
MAİS i aradığın zaman buraya yazdıklarını aynen anlat kardeşim,aracın arıza testine seni götürmek istemediklerini,servis dışındayken arıza tespit cihazına bağladık dedikleri,hangi servis olduğunu vs anlat oradakilere...

yacun

Yalın ACUN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben sadece balansı 35tl ye yaptırdım... eski arabamda 4 jant düzeltme, rot ayarı, balans ayarı, 1 lastik patlak tamiri ve far ayarına toplam 8o tl ödemiştim Antalyada...Çok geçmiş olsun kardeşim böyle kendini bilmez salaklar yüzünden arabalarımız hasar görüyor ne yazıkki...