Vay Başıma Gelenler :(

renac

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Allah beterinden saklasın. Mais ile iletişim kurmak çözüm olabilir

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Özel serviste yaptıracağın müdehale garantiyi bozar...
MAİS i aradığın zaman buraya yazdıklarını aynen anlat kardeşim,aracın arıza testine seni götürmek istemediklerini,servis dışındayken arıza tespit cihazına bağladık dedikleri,hangi servis olduğunu vs anlat oradakilere...

Haklısın abi bunu bir konuşmak lazım mais ile. Bu özel serviste yaptıracağım rot balans ayarı da tüm garantiden mi çıkarır arabayı

CanTRGT

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracımı rot balansa soktum sol tarafta hafif eğrilik vardı makina hepsini düzeltti direksiyonda düzeldi maliyet 20 TL. Başka hiç bir sıkıntısı yokmuş. Bana 1.500 TL Masraf çıkaran Adana Reno İsotlar'ı da allah bildiği gibi yapsın.

SinanSoylu

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
öyle tabi... geçmiş olsun...

kubılay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tekrardan geçmiş olsun kardeşim

Servis adı gibi acıymış gerçekten 1.500 tl çok büyük bir rakam
Aracımı rot balansa soktum sol tarafta hafif eğrilik vardı makina hepsini düzeltti direksiyonda düzeldi maliyet 20 TL. Başka hiç bir sıkıntısı yokmuş. Bana 1.500 TL Masraf çıkaran Adana Reno İsotlar'ı da allah bildiği gibi yapsın.

doktoritsa

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servislerin hepsi öyle maalesef en basitinden bir silecek suyuna bile 3-4 tl yazıyorlar. serviste yapacakları işlem aynısı ama adı servis birkere ne yaparsın hersey ornijal vs diyerekten fiyat uçuyo

mstfynl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kendileri kaybediyor. garantisi biten hiçbir araç servise gitmiyor.150 tl ye yapılacak bakım için 450-500 tl fiyat çekiyorlar.

Arslan Kıvanç

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Allah beterinden saklasın, çok geçmiş olsun talihsiz bir olay.

xLe

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Nasıl bir eğrilik bu? Ben bazen giderken sanki çok hafif sola doğru gidiyor gibi oluyor.sağ tarafta öyle bir durum olmuyor. Otobanda bakıyorum düz gidiyor. Sorunmudur anlamadım bile.

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
​Öncelikle geçmiş olsun aslında bu bahane o makinaya 4 çelik jant yakışırdı;)buna benzer bir durumda ben şaseyi eğmiştim sürat epey vardı hoş bunun olmaması sevindirici :eyv