vay başıma gelenler

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yetkili servis adı altında küçük sanayi dükkanından farksız renault yetkili servisleri var.çalışanlarda sanayide iş bulamamış veya kovulmuş yeni yetme usta çıraklar..
katılıyorum sayın ketoral size

m.ali01

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önceden o kapı hiç açılmadı bir insan arabasının altını o şekilde vurup nasıl fark etmez mümkün değil

Ya siz vurdunuz bedava yaptırmak için servise götürdünüz uzak ihtimal.Böyle 3-5 in peşinde koşanlar yetkili servise gitmez özel servise ucuza halleder işini.

Büyük ihtimal aracınıza orada bir şey oldu

Geçmiş olsun

indigo15

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Daha önceden o kapı hiç açılmadı bir insan arabasının altını o şekilde vurup nasıl fark etmez mümkün değil

Ya siz vurdunuz bedava yaptırmak için servise götürdünüz uzak ihtimal.Böyle 3-5 in peşinde koşanlar yetkili servise gitmez özel servise ucuza halleder işini.

Büyük ihtimal aracınıza orada bir şey oldu

Geçmiş olsun
sagolun o kapı araç tesliminde nerdeyse hiç kapanmıyordu yukarı remen egdi kapıyı öle soktu araba kaskolu ücretsiz yine yaptırırm ben bu aracı para meselesi degil bu iş

indigo15

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ve bu gün aracımı servis yaptı mutlumuyum asla degilim kapıda mecburen ayarsızlık var pişkin pişkin bide kapıyı kapatırken efor sarfetceksin demezmi kendi yaptıklarını yine kabul etmiyorlar müşteri menununiyetinden yapılmış arabam sonuç olarak boyalı marşbiyeli olan ve ve kapsında ayarsızlık olan bi raca sahibim artık fazla bişey demeyede gerke yok tek diyeceğim ALLAHınızdan bulun inşalllah

isoş

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
müşteri memluniyetimi onu benim kulahıma anlatsınlar hata onlarda olmasaydı elinibile sürmezlerdi kapıyı nasıl ayarlıyomamışlar servisdeilmiymiş orası anlaşılan hepsi tenekeden ustaymış ........... bip:anla