Ve sonunda şanziman indi arkadaşlar :(

CagdaAktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Mr.Clio; hocam kusura kalma tabiki kırmak istemedim ama bu kadar sorunun hepsinin senin arabalarında toplanıyor olması pişmiş tavuğun başına gelmeyecek olaylar silsilesi. kendi titizliğin ve kullanımından kaynaklı bazı şeyleri fazla abarttığını düşünüyorum. vurgulamak istediğim noktada buydu. Neyse seninle bu tarz polemik olayına bundan sonra girmeyeceğim. Forumda her yazılanı da kafana takma kardeşim :) iyi forumlar ve hafta sonları.

Aykut Karabulut

,
Başkan
35-İzmir
Sizden ricam birebir böyle tartışmalara girmeyin. Arkadaşlık, dostluk adına..:eyv

CagdaAktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kişinin geçmişte yaptığı hatalar bizi zaten bağlamaz. buradaki prensibimiz kişileri tanımadan ön yargılı davranmamaktır, siz arkadaşı tanıyorsunuz hakkında bir kaç şey yazmışsınız, şimdi biz bu yazılanlardan sonra tavır mı almalıyız?
Her forumda olduğu gibi burda da belli başlı kurallar vardır, bu kurallara (biz dahil) kim uymazsa gereken yapılır. Mustafa Bey'in de dediği gibi MAIS'in partner forumuyuz ve burada yazılanları MAIS'de takip ediyor. Eğer bir araçlarla ilgili bir sıkıntı varsa zaten gerekli yerler ile görüşülüp sorunun çözülmesi konusunda azami hassiyet gösteriyorlar.
Mr.Clio nickli üyemize gelirsek; daha önce yazdığım şeyler kendisi için de geçerli olduğunu biliyordur, Renault sevdalıları olarak kurduğumuz ve 4,5 senede çok güzel yerlere getirdiğimiz forumumuzu, bireysal hatalar sonucunda oluşan problemlerle Markamıza laf getirtecek davranışlarda bulunamayacağını da bilecektir. keyifli forumlar :eyv

ilk paragrafınıza katılıyorum, ikinci paragrafla ilgili olarakta bu konu başlığı altında ilk mesajdan son mesaja kadar incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlatabilirim. ben bu yorumlardan herhangi birinde Renault açısından olumlu bir yorum göremedim. honda'nın otomatiği daha iyi, dsg uçak, edc şöyle kötü. vw modern teknoloji Renault eski teknoloji ile bizi kandırıyor. powershift daha iyi, edc nin kafası karışık vites seçemiyor. yani eğer siz bu konuyu sadece yaşanan bir sorun ve onun çözümü paylaşımı olarak görüyorsanız diyeceğim bir şey yok.

UĞUR BAŞAR

Uğur Başar
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ilk paragrafınıza katılıyorum, ikinci paragrafla ilgili olarakta bu konu başlığı altında ilk mesajdan son mesaja kadar incelerseniz ne demek istediğimi daha iyi anlatabilirim. ben bu yorumlardan herhangi birinde Renault açısından olumlu bir yorum göremedim. honda'nın otomatiği daha iyi, dsg uçak, edc şöyle kötü. vw modern teknoloji Renault eski teknoloji ile bizi kandırıyor. powershift daha iyi, edc nin kafası karışık vites seçemiyor. yani eğer siz bu konuyu sadece yaşanan bir sorun ve onun çözümü paylaşımı olarak görüyorsanız diyeceğim bir şey yok.

alıntıda belirttiğim üzere aynen yazdığınız gibi düşünüyoruz. Biz arkadaşı tanımayız. forumumuza üye olmuş burada bir sıkıntısını paylaşmış ve yardımcı olmaya çalışılmış. sizin gelip kişi hakkında böyle şeyler yazmanız (gerçek bile olsa) pek yakışık almayan bir tutum olmuş. yoksa zaten diğer forumda söyledikleri yaptıkları düşünceleri bizi ilgilendirmiyor. ha şu var insanlar değişebilir, daha önce bu düşüncelerde olup daha sonra farklı düşünmeye başlamış olabilir. zaten bizim prensibimiz de gerçekten haklı olmadan forumumuzda Renault Markasını kötüleyecek tavır ve davranışlara müsammaha etmeyiz? hakılı durumlarda da üyemizin arkasında durup biz de araya girerek gerek Sponsorumuz İnanlar otomotive, gerek mais ile görüşerek sorunu çözmede yardımcı olmaya çalışırız :eyv neyse, konu anlaşıldığı üzere kapanabilir artık. keyifli forumlar :eyv

CagdaAktan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kızılderili gibi hissetiim bir an kendimi :)

forjust1day

Tuna İŞGÖREN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yeni çıkacak clio V modelinde eminim bu sorunların hiç biri olmayacak . adamlar üzerimizde arge yaptı resmen ,, Edc de elbette iyileştirilecek vw kuru kavrama dsgyi yıllarca sattı . servisler arızalı dsgli araçlarla doldu taştı mahkemelik olan bir çok insan var ama bizlerde olmasak firma oluşabilecek sorunları göremeyecek ve geliştirme yapamayacak . Birde araç 60bin lira olunca böyle sorunlar insanın beynine kan sıçratıyor.