#Vestel Marka Led Tv ve Yaşanan Sorun/Çözümü ve Sonrası

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün geldi yenisi takıldı eskisi bugüne kadar 2 adet daha piksel sorunu ile toplam 3 adet haliyle teslim ettim . Fakat yenisin dede sol altta bir adet ölü piksel vardı sikayetvar da yorum kısmına yazar yazmaz 4 dk içinde aradı murat bey ve servis raporu tuttaracağını söyledi. Gsm hattını vererek whatsaap Üzerinden resim gönderdim vestelin teknik servis ve bayisileri üfürükten ama bu çözüm merkezi işini en iyi şekilde yapmaya çalışıyor. Gerçekten dev markalar bile böyle ilgilenmiyor bir adet diye. Sizide bilgilendireyim istedim bakalım sonrasında neler olacak.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun bizde tv alacaktık bu konuda da bilgi sahibi oldum en azından alırken dener o şekilde alınır. :)

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Öncelikle geçmiş olsun bizde tv alacaktık bu konuda da bilgi sahibi oldum en azından alırken dener o şekilde alınır. :)
Ne mutlu o zaman bana :) işe yarasın ümidiyle koydum hatta sikayervar bile sonuçları yazıyorum ki vatandaş bilgilensin illa vestel değil diğer markalar içinde geçerli bir konu ama dev markalar samsung lg sony çok baskıcı ve müşteriyi mağdur eder derecede avukatları ile müşterisi dava açtı diye karşı dava açarak lehine sonuçlanan kararı yok sayılsın diye uğraşıyorlar ve hatta kaybediyor bu dev markalar para iadesi istiyor aylarca bekliyor sonucunda davayı kazanan varsa icraya kadar götürsün hakkını bırakmasın bunlarda sırf müşteriyi bezdirmek için avukat masrafları ve icra işlemleri onların baş edemeyeceği bir sorun bu konu panosonic Philips ve vestel markalarında daha az yaşanıyor. Tesbitim bu yönde.

SM-G800HQ cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi