Vinil Kaplama Yaptırdık Meg1'e...

FelixCrail

Ömer Sirel, Renault Modus 1.6 Dynamique,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracın kendi renginin dışında bir renk araç genelinin %30 unu aşıyorsa o zaman sorn çıkıyor diye biliyorum. Hatta bi gün çok bilmiş polisimiz arkadaşın orjinal haldeki 207 rc le mans aracını ruhsatta beyaz kırmızı yazmıyor ve bu kırmızı alan %30 dan fazla diye bağlamaya yeltendi. Servisten yetkili biri getirtip aracı bağlatmaktan kurtarmıştı

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güle güle kullan abim. Hayırlı uğurlu olsun:)

selim_ugur

Selim Uğur ŞAHİNTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yaptırcam demiştin yaptırmıssın abim..., Hayırlı olsun abim güle güle kullan...

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abim hayırlı olsun.

ÇAĞRI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renk farklıda olsa yanık ve kabarcık olmasından iyidir. Güle güle kullanın. Renk tonu farkı fazla olmayınca muayeneden sıkıntınız da olmaz. Öyle abartılacak bir fark yok bence gayet güzel yeterki güneşte rengi atmasın. Megane 1 lere giden iki renkten ilki sizinki benim çok hoşuma gidiyor , diğeride füme.:eyv

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hakkı abi dileğin olmuş cok sevindim renk farkı olucak okadar ama göze batmiyor hayırlı olsun.

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güle güle kullanın

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun abim güle güle kullan :eyv

Teşekkür ederim kardeşim..:eyv

Uygulama güzel olmuş abi güle güle kullan. Yalnız kafana takilan sey, renk farklılığı oldugu icin muayeneden gecmeyebilir ağır kusur olarak kabul ediliyo bizzat şahit oldum beyaz arabanın tacanına siyah renkle kaplamislar ruhsatta yazmadığı icin araci geçirmediler sizde bariz bi fark yok ama yine de bi araştırın derim biraz uzun oldu yazı da kusura bakmayın.

Kaplama yaptırırken Fatih usta, daha önce yaptığı araçların fotoğraflarını gösterdi. Bunların hepsi muayeneden geçti dedi. Hatta bir tanesinin rengi ceviz yeşili idi, tavan kaput ve bagaj krem olmasına rağmen yinede geçmiş. Öyle olunca çekinmeden yaptırdım. Birde zaten maximum 3 yıl ömrü varmış. Kim öle kim kala, hayırlısı olsun.qw

Güle güle kullan abim. Hayırlı uğurlu olsun:)

Sağolasın kardeşim..qw

Yaptırcam demiştin yaptırmıssın abim..., Hayırlı olsun abim güle güle kullan...

Evet yaptırdım. Aslında bagaj için boya düşünüyordum ama şimdilik orayı da kaplattık bakalım. Teşekkür ederim iyi dileklerin için.

Hakkı abim hayırlı olsun.

Sağolasın kardeşim..İnşallah hayırlı olur..qw

Renk farklı da olsa yanık ve kabarcık olmasından iyidir. Güle güle kullanın. Renk tonu farkı fazla olmayınca muayeneden sıkıntınız da olmaz. Öyle abartılacak bir fark yok bence gayet güzel yeterki güneşte rengi atmasın. Megane 1 lere giden iki renkten ilki sizinki benim çok hoşuma gidiyor , diğeri de füme.:eyv

Çok teşekkür ederim. Allah gönlünüze göre nasip etsin inşallah.:eyv

Hakkı abi dileğin olmuş cok sevindim renk farkı olucak okadar ama göze batmiyor hayırlı olsun.

Sağolasın kardeşim..qw Çok teşekkür ederim.

güle güle kullanın

Teşekkürler..:eyv

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haķkı abi yeni gördüm ben daha hayırlı olsun bende sevmiyorum yanıklı gezmeyi beğendiysen sorun yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Htmakina

Hakkı TAM, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Haķkı abi yeni gördüm ben daha hayırlı olsun bende sevmiyorum yanıklı gezmeyi beğendiysen sorun yok

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Eski halinden çok çok iyi şu an için. Ağustosta muayenede de sıkıntı çıkarmazsa değme keyfime. İyi dileklerin için teşekkür ediyorum kardeşim.:eyv