Volvo Sağlam Araba Ama ..?

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaan kusura bakma kardeşim ama ben nefret ediyorum ladalardan oldum olası kanım ısınmamıştır hiç.Ama burda sağlam çıkmış :eyv

Çoğu İnsan Sevmiyor Zaten Ne Yalan Söyleyeyim Bende Öyle Ahım Şahım Bir Şekilde Sevmiyorum Sadece Az Yakıyor, İyi Kaçıyor Kalkışta 2.0 Motor Sıfır Arabalara Boy Boy Fark Atmak Paha Biçilmez :D İyi Yol Tutuyor Birde, Vur Dağa Bayıra Acıma Gavur'a hehe

*Renault9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çoğu İnsan Sevmiyor Zaten Ne Yalan Söyleyeyim Bende Öyle Ahım Şahım Bir Şekilde Sevmiyorum Sadece Az Yakıyor, İyi Kaçıyor Kalkışta 2.0 Motor Sıfır Arabalara Boy Boy Fark Atmak Paha Biçilmez :D İyi Yol Tutuyor Birde, Vur Dağa Bayıra Acıma Gavur'a hehe
Sağlam orda sıkıntı yok.Ama bende ışıklarda çoğu arabaya toz yutturdum broyla ama ilerde sıkıntı olabiliyor tabi hehe

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
volvodan bahsediyosunuz arkadaşlar kusura bakmayında ladayla kıyaslama yapmaya gerek yok adamlar dünyanın en sağlam arabası volvoda ölen insan sayısını araştırın bakalım bi ..adamlar direk dalga geçiyor çeliğe daha iyi şekil verebilen varsa buyursun geldin biz bu kadarını yapabililiyoruz diye :eyv

car_club22

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Darbeyi emme açısından o zararı görmüş olabilir kanaatindeyim ben :D Ama Lada'nın da sağlamlığına söylenecek söz yok :D

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Volvo daki hasar Lada nın ederi kadar vardır...

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
volvodan bahsediyosunuz arkadaşlar kusura bakmayında ladayla kıyaslama yapmaya gerek yok adamlar dünyanın en sağlam arabası volvoda ölen insan sayısını araştırın bakalım bi ..adamlar direk dalga geçiyor çeliğe daha iyi şekil verebilen varsa buyursun geldin biz bu kadarını yapabililiyoruz diye :eyv

Kapasite Sınırlı Tabi :D
Şaka Bir Yana'da Bence o Kadar Abartılacak Araçlar Değil Volvo'lar Klasik Bmw - Mercedes Markalarından Ne Daha Sağlam Ne Daha Çürük :eyv

Misal Şu Video'da 35 Km Hıza Göre Araç Bence Haddinden Fazla Dağılıyor;

Insane Volvo brake test epic fail - YouTube

Darbeyi emme açısından o zararı görmüş olabilir kanaatindeyim ben :D Ama Lada'nın da sağlamlığına söylenecek söz yok :D

Tabi Tam Tampon Kısmı Hassas Noktaya Gelmiş Volvo'nun Ancak Söylediğin Gibi Lada'nın Sağlamlığına'da Söylenecek Söz Yok :eyv

TRSemih

Semih Yağıbasan-Ankara,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
volvo kazık fren yapmış anlaşılan, burun yapışmış yere.

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kapasite Sınırlı Tabi :D
Şaka Bir Yana'da Bence o Kadar Abartılacak Araçlar Değil Volvo'lar Klasik Bmw - Mercedes Markalarından Ne Daha Sağlam Ne Daha Çürük :eyv

Misal Şu Video'da 35 Km Hıza Göre Araç Bence Haddinden Fazla Dağılıyor;

Insane Volvo brake test epic fail - YouTube

35 km ile çarp bakalım ladayla seni bi daha görebilcekmiyiz cenkerbide önemli olan kaputun yamulması camın kırılması vs değil kabinde bi şey varmı yokmu o önemli adamlarda ona bakıyo ;)