Volvo Sağlam Araba Ama ..?

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
unıversıtede okurken kampuste kazaya tanık oldum, öndeki şahin ani fren yaptı arkasındakı lada altına girdi aynı volvodaki hasarı aldı, şahinin yan sanayi tamponu ise bomba patlaması gibi bir ses cıkarıp dagıldı

AYTEKİN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bu arada arkadaşlar 2.0 motorlu volvolarda reno motoru kullanılıyor :) lagunalardada kullanılan 2.0 16v n7q ;) ;) ;)

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
volvodan bahsediyosunuz arkadaşlar kusura bakmayında ladayla kıyaslama yapmaya gerek yok adamlar dünyanın en sağlam arabası volvoda ölen insan sayısını araştırın bakalım bi ..adamlar direk dalga geçiyor çeliğe daha iyi şekil verebilen varsa buyursun geldin biz bu kadarını yapabililiyoruz diye :eyv

Atatürk'ün manevi kızı volvo marka araçla yapmış oldugu kazada can verdi
fft16_mf1060355.Jpeg

Sonucta metal parcası

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Volvoyu bilmem ama LADA , tofaştan kat kat sağlamdır .

Benim Plastik Çamurluklar bile tofaşın tamponlarından sağlam :aytuğ

Volvoya da sağlam diyorlar ama bilemiyorum hiç inandırıcı gelmiyor :D

C.Kaan

Kaan ÖNTAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
35 km ile çarp bakalım ladayla seni bi daha görebilcekmiyiz cenkerbide önemli olan kaputun yamulması camın kırılması vs değil kabinde bi şey varmı yokmu o önemli adamlarda ona bakıyo ;)

2010 Yılında Lada Samara İle 180 Km Hızla Gider İken Kapıştırğımız Aracın Sıkıştırması İle Mıcıra Girdik ve Takla Attık Kaç Takla Attığımızı Görgü Tanıkları Sayamamış Babam ve Ben Aracın İçinden Birkaç Kırık - Çizik ve Yarık İle Çıktık Daha Doğrusu Çıkarmışlar Ben Hatırlamıyorum Kafamı Bir Yere Vurup Bayılmışım Hastaneden Taburcu Olduktan Sonra Aracın Yanına Gittik ve Babama Sordum Bu Bizim Arabamı Diye ? Aracın Ne Önü Kalmış Nede Arkası Tamamen Paramparça ve Haşat Bir Şekilde İdi Ama Yaşam Kabini Denilen Bölgede Pek Fazla Bir Hasar Yoktu, Direklerden Ayrılmış ve Biraz İçeri Girmiş Yamuk Yılık Bir Tavan Vardı, Bunu Gördükten Sonra Allah'a Şükür Altımızda'ki Araba Lada ve Emniyet Kemerlerimiz Takılı İdi Dedim :eyv

+

Geçen Yıl Lada Kalina İle 150 Km Hızla Seyir Ederken Elektrikli Direksiyonun Kilitlenip Kendini Tam Sağa Kırması Sebebi İle Tahmini 130 Km Hızla Duvara Vurmuştuk, Yine Emniyet Kemerlerimiz Takılı İdi Sonuç Olarak Bu Araçta Pert'e Ayrıldı Ama O Kazadan'da Sadece Çizik ve Kırıklar İle Çıkmıştık
:eyv

Son düzenleme:

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Herkes lada ve volvo arasında söz ediyo o tofaşçı napsın tofaşçı yatsın kalksın da dua etsin ben ıkıye bölünmüştür diye düşünüdm ama allah korumuş hehe hehe hehe olaya birazda tofaştan bakalım yaw:D

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

2010 Yılında Lada Samara İle 180 Km Hızla Gider İken Kapıştırğımız Aracın Sıkıştırması İle Mıcıra Girdik ve Takla Attık Kaç Takla Attığımızı Görgü Tanıkları Sayamamış Babam ve Ben Aracın İçinden Birkaç Kırık - Çizik ve Yarık İle Çıktık Daha Doğrusu Çıkarmışlar Ben Hatırlamıyorum Kafamı Bir Yere Vurup Bayılmışım Hastaneden Taburcu Olduktan Sonra Aracın Yanına Gittik ve Babama Sordum Bu Bizim Arabamı Diye ? Aracın Ne Önü Kalmış Nede Arkası Tamamen Paramparça ve Haşat Bir Şekilde İdi Ama Yaşam Kabini Denilen Bölgede Pek Fazla Bir Hasar Yoktu, Direklerden Ayrılmış ve Biraz İçeri Girmiş Yamuk Yılık Bir Tavan Vardı, Bunu Gördükten Sonra Allah'a Şükür Altımızda'ki Araba Lada ve Emniyet Kemerlerimiz Takılı İdi Dedim :eyv

+

Geçen Yıl Lada Kalina İle 150 Km Hızla Seyir Ederken Elektrikli Direksiyonun Kilitlenip Kendini Tam Sağa Kırması Sebebi İle Tahmini 130 Km Hızla Duvara Vurmuştuk, Yine Emniyet Kemerlerimiz Takılı İdi Sonuç Olarak Bu Araçta Pert'e Ayrıldı Ama O Kazadan'da Sadece Çizik ve Kırıklar İle Çıkmıştık
:eyv

buradan şu çıkarımı yapmalıyız, en önemli tedbir emniyet kemeri...

EseR

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Volvo alçak olmanın dez avantajını görmüş. En hassa ve ince yerinden darbeyi almış.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten renonun en hosuma gıden kısmı onden gelen darbede kaput zarar gormuyor kocaman bır on tanpon var