xenonlarımız takıldı 6000kelvin

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi, bende yeni aldım 8000 k sislere takıcam , ama aydınlatması güzel olduğunu bende duydum 6000 k nin , meşallah:eyv

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hayırlı olsun abi, bende yeni aldım 8000 k sislere takıcam , ama aydınlatması güzel olduğunu bende duydum 6000 k nin , meşallah:eyv
çağatay senin aldığın xenonların aynısını 8000k bugün aracıma uyguladım (H4) yarın detaylı resimlerini paylaşırım bir aksilik olmazsa. Ürün fena değil güzel aydınlatıyor ama rot balans için gittiğim usta beğenmedi ucuza aldın sanırım daha iyileri var dedi soğudum :D

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çağatay senin aldığın xenonların aynısını 8000k bugün aracıma uyguladım (H4) yarın detaylı resimlerini paylaşırım bir aksilik olmazsa. Ürün fena değil güzel aydınlatıyor ama rot balans için gittiğim usta beğenmedi ucuza aldın sanırım daha iyileri var dedi soğudum :D

abi ben sislere takıcağım için ucuz aldım farlara takmıcam şuan , merceksiz olunca trafikte malum sülalemizi herkez tanımış oluyor:D far değişik li olsun ozaman farlara uygularım, fotoları ekle mutlaka birde ampulun şeklini gösterirsen çok sevinirim , H4 ün 3, yada 4 çeşidi vardı:eyv

dniz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abi ben sislere takıcağım için ucuz aldım farlara takmıcam şuan , merceksiz olunca trafikte malum sülalemizi herkez tanımış oluyor:D far değişik li olsun ozaman farlara uygularım, fotoları ekle mutlaka birde ampulun şeklini gösterirsen çok sevinirim , H4 ün 3, yada 4 çeşidi vardı:eyv
H4 uzun - kısa motorlu tip benim. Bende yazın kullanmak için aldım açıkçası yağmurda, kötü hava koşullarında kullanmaya pek niyetim yok.

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
H4 uzun - kısa motorlu tip benim. Bende yazın kullanmak için aldım açıkçası yağmurda, kötü hava koşullarında kullanmaya pek niyetim yok.

aynen araba yazın bende oluyor zaten kendim kullanırken takarım :eyv

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kelvinden anlamam :D , hayırlı olsun yolunuz aydın olsun...:eyv

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

h4-1 kısa xenon yanar uzunlarda bisey yoktur yani uzun farları iptal olur. h4-2 kısa xenon uzun sarıdır. h4-3 uzun kısa motorlu xenondur motor ileri geri yaparak uzun kısa geçişi yapar. h4-4 Kısa ve Uzun Xenon yanar 2 Tane bitişik xenon ampul bulunur 4 Adet balast ile çalıştırılır Normal xenon ise 2 balast ile çalışmaktadır sağ sol bayağı pahalıdır ama aydınlatma manyaktır. ben bunlardan alsam tercihim h4-3 olur.