xenonlarımız takıldı 6000kelvin

ozi28

Özkan ŞEN ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
walla ben de arkamdan mercekli farı olmayıp xenon takan gelınce yol verip çakıyorum uzunları bi xenon un uzunları projektör gibi megane 3 de zaten adam sonra yol verıyor :D bu arada xenonlara yasak geliyormuş bilgilerinize :)

Mercekli xenon lara :eyv

Merceksiz xenonlara :berbat

Bu arada hayırlı olsun kardeşim nazar boncuğu gibi olmuş maşşallah güzel görüşler :D
çok teşekkürler....

eRaY78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok güzel olmuş güle güle kullan benim meganeda orjinal xenon var aydınlatma berbat önümü zor görüyorum çözümü nedir bunun ampül değiştirsem olurmuki yada mercek değişimi oluyormu

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş

eRaY78

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çözümü cok basit bi cift d2s xenon yedek ampülü alcaksınız taktırıcaksınız olucak biticek.. 8000lik d2s alın. yani bunu alın : D2S 8000 K Xenon Yedek Ampül ModaCar M-Light 01b069 - Oto Aksesuar - Hepsiburada.com

teşekkürler orjinal balasta uyarmı sorun çıkarmaz dimi bide bunlarda marka aydınlatmaya çok etki ediyormu photonlara baktımda 180 tl falan

Son düzenleme:

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
teşekkürler orjinal balasta uyarmı sorun çıkarmaz dimi bide bunlarda marka aydınlatmaya çok etki ediyormu photonlara baktımda 180 tl falan

bunla photon arasında pek aydınlatma ve renk farkı olmaz tek fark saglamlıktır yani bu 1 sene dayancaksa photon 3 sene dayanır. :eyv imkan varsa photon alın. orjinal balasta uyar cunku d2s kullanıyorsunuz.

erdinc34iDE

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Muayeneden geçmeme ağır kusur olayı şöyle arkadaşlar merceksiz farlar ve far yükseklik ayar motoru olmayan Xenon farlar yasaklanıyor ve TÜV'dende geçmiyor...

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
çek 2 no film arka cama olsun bitsin :D gözünü almaz bi daha dikize yansıyan xenon:D

walla anıl şimdi kararan iç dikiz aynam var allaha şukür rahatım cliodan sonra ilaç gibi oldu :D :D

MADFROSTER

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
erdinç kardeşime katılıyorum doğru söylüyor araçlar tüv den geçemicek malesef xenon kitine xenon gazsız normal ampül takılsa nolur acaba deneyen varmı :D :D :D

MaLFuRiouS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
erdinç kardeşime katılıyorum doğru söylüyor araçlar tüv den geçemicek malesef xenon kitine xenon gazsız normal ampül takılsa nolur acaba deneyen varmı :D :D :D

takılmazki :) xenon ampüller soketlidir o soket balasta baglıdır normal ampülde soket olmadıgından takılması imkansız :) tüvden geçmekce cok kolay muayene oncesi tak sarıları cıktıktan sonra bahcesinde tüvün tekrar yapıstır xenonları :)