Yağ bitmesi :( acil

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok geçmiş olsun motor yatak sarmışsa çok çok geçmiş olsun

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ben herkes kadar yag koy calısabilir diye guzel konusamicam maleseff motoru kitlemissin abicim sen yazık gunah yagı suyu eksik etme duzenli degistr diye bas bas bagırıyor tamırcıler servısler ınsanlar artı bu foruma uyesin sen yazık gunah.. motorun calıssada fazla uzun omurlu olmayacaktır

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yağı koyun çalıştırmayı deneyin . Çalışmazsa işiniz bayağı zor Geçmiş olsun .

Aykut27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar 2 litre yag koydum 25 tlık benzın koydum hem benzın hemde yag bıtmıs suan calısıyor motorda bı skıntı yoktur yarın ılk iş tum yagı bosaltıp yenı yag koycam herkese tşk.

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elin değmişken radyatör sıvısına, fren hidroliğine, direksiyon hidroliğine, cam fıskiye suyuna, lastik havalarına da bakıver beyaa....:eyv

DEMİRTAS

Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun.Dikkatli olmak lazım :eyv

Aykut27

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elin değmişken radyatör sıvısına, fren hidroliğine, direksiyon hidroliğine, cam fıskiye suyuna, lastik havalarına da bakıver beyaa....:eyv

hepsine baktık yarın tamircide iyice baktırcam en bastan konulcak yağı inş. sonrasında bi sorun çıkmaz herkes korkuttu beni yatak sardı kitledi filan

URAGAN

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
dünya malı dünyada kalır boşver çek servise baksınlar :D satarken servis bakımlı die satarsın :D

cobrasnake

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
hepsine baktık yarın tamircide iyice baktırcam en bastan konulcak yağı inş. sonrasında bi sorun çıkmaz herkes korkuttu beni yatak sardı kitledi filan
herkes doğru söylemiş :eyv geçmiş olsun.

ALoNso

Ferzan AKIN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Geçmiş olsun. Anlattıklarından çıkan sonuç yatak sarmıştı..
İyi bir motorcuya arabayı göstermelisin. Yağsız kalıp sıkışma olduysa krank miline kadar zarar görmüş olma ihtimali vardır.
Artık çalışıyor diye esnetmeyin, yolda bırakmasın.. Tekrar geçmiş olsun. :eyv