Yag duzeyi dusuk?

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...

Zodyak52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Beyinde bir problem olacağını sanmam, fan rolesi çok pahalı bir parça değil 25-35 tl arası bir fiyat mevcut. Role bağlantılarını kontrol edin eğer bağlantılarda sorun yok ise klima tesisatındaki bağlantıları kontrol edin.
Aracim duzeldi rolenin ayaklarinda oksitleme varmış ve sigorta kablolarini ark yapmis bantlandi simdilik sorun yok 150 tl ye halloldu

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

MeganeSever

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aracim duzeldi rolenin ayaklarinda oksitleme varmış ve sigorta kablolarini ark yapmis bantlandi simdilik sorun yok 150 tl ye halloldu

SM-A510F cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Genellikle çoğu kişide oksitlenme sıkıntısı oluyor şaşırmadım doğrusu

gsenel41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
problem düzeldi. sabah aracımı calıstırdım yag duzeyı normal yazıyordu servis ışığıda yanmadı. heralde bayır aşağı bırakıtıgım için oldu gece.

Teknisyen

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
problem düzeldi. sabah aracımı calıstırdım yag duzeyı normal yazıyordu servis ışığıda yanmadı. heralde bayır aşağı bırakıtıgım için oldu gece.

Siz ne olur ne olmaz diye düz bir yerde yağ seviye çubuğu ile yağ seviyesini ölçün.

Motorun yağ lambasını bu şekilde yakması için ya anormal dik bir yokuş olması lazım yada yağ seviyesinin az olması. Tedbiren ölçün bence.

gsenel41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
anladim olcerim. ikaz lambalarindan herhangibiri yanmiyordu. service isigi yaniyordu.

Durum
Üzgünüz bu konu cevaplar için kapatılmıştır...