Yağmur suyu :(

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ama servisteki değişen parça vs garantili oluyor biraz daha fazla verirsin ama kafan rahat olur abi en azından gidip caz yapabilme lüksün sanayide dövmekten beter ediyolar malesef esnaflık bitmiş :berbat

kardeşim derdimi başta anlattım usttaya götürdüm arabayı kanalları temizledim dedi pislik çıktı bende gördüm ön camın ordan su döküyor su akıyor tekerlerin ordan ama yağmurda bekleyince tekrar debriyajın ordan su alıyor klima hiç çalışmıyor soğukta usta bana klimadan dedi ama iki gündür yağmur yağıyor ordan gene su akıtıyor bence yağmur suyunu ordan akıtıyor ben buna bağladım ama ne yapacağımı bilmiyorum anlamadım kimsede anlamayınca tek çare kurtköyde reno servisine gideyim dedim randevu alamadım telefon meşgül çalıyor kesin eksik olan bişi var o pedalın orda bence

EndSpeed

Erdem,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adınıza çok üzüldüm baya sorun nüksetmiş . :( Su akan yerlerin fotosunuda ekleyebilseniz belki yardımcı olma ihtimali yükselir (benim tecrübem veya bilgim yok ama diğer arkadaşlar anlarlar) servise giderseniz randevu almanız daha iyi olur gibi başınız daha fazla ağrımaz.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
adınıza çok üzüldüm baya sorun nüksetmiş . :( Su akan yerlerin fotosunuda ekleyebilseniz belki yardımcı olma ihtimali yükselir (benim tecrübem veya bilgim yok ama diğer arkadaşlar anlarlar) servise giderseniz randevu almanız daha iyi olur gibi başınız daha fazla ağrımaz.
Debriyaj a basıp vites e takar ken pedal ın ordan lap diye yukardan su akıyor fotolar bişey yok kardeşim yaptırabilirsem servise giderim artık

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inanlar cotech demişki havuzda çürük olabilir ön camın ordan alma ihtimali yüksek dedi klimadan değil dedi oda yandık tamir olurmu bu havuz ne dersiniz

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teşekkürler bakalım çürük varmı diye baktıracam

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
6370c61b54c4d8475e6ec862d9cab63d.jpg
2bd5b8848d51e12635480c97e3120477.jpg
167494743806ad176c34bae5258a026f.jpg
375fed95001a59894c1a3c04bcdb69e7.jpg
210fec0c77ba356a7e72d5f9bee50a42.jpg

saban_112

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım sorun sileceğin sabitlendiği vidanın dibinden alıyor. ordan damlayan su kalorifer havalandırmasına giriyor. ordanda debriyajın üstündeki dışı süngerle sarılı havalandırma burusunun ekinden suyu aşağı veriyor kime gitsen sorunu çözemezler.sileceğin somunun olduğu yeri silikonla sorunun bitecek. öndeki plastik ızgarayı sök ve suyu koy sileceğin dibinden suyun havalandırmaya ineceğini göreceksin.

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşım sorun sileceğin sabitlendiği vidanın dibinden alıyor. ordan damlayan su kalorifer havalandırmasına giriyor. ordanda debriyajın üstündeki dışı süngerle sarılı havalandırma burusunun ekinden suyu aşağı veriyor kime gitsen sorunu çözemezler.sileceğin somunun olduğu yeri silikonla sorunun bitecek. öndeki plastik ızgarayı sök ve suyu koy sileceğin dibinden suyun havalandırmaya ineceğini göreceksin.
Sağolasın inşallah dediğiniz gibidir de çözülür silecekler sökülüp dibine silikonlayıp kesilir diyosun ustaya bunu hatırlatayım bakalım inşallah kolay yapılır da kurtulurum sinek misali küçük ama mide bulandirıyo r biran önc yaptırsam iyi olacak

saban_112

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağolasın inşallah dediğiniz gibidir de çözülür silecekler sökülüp dibine silikonlayıp kesilir diyosun ustaya bunu hatırlatayım bakalım inşallah kolay yapılır da kurtulurum sinek misali küçük ama mide bulandirıyo r biran önc yaptırsam iyi olacak

evet sol silecek benim çözümüm bu oldu. arabayı yıkadığımda su almazdı ama uzun süre yağan yağmurlarda su alırdı. şimdi bir sıkıntı yok .

memolikk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
evet sol silecek benim çözümüm bu oldu. arabayı yıkadığımda su almazdı ama uzun süre yağan yağmurlarda su alırdı. şimdi bir sıkıntı yok .
Teşekkürler Saban bey ustaya bunu hatırlatayım