Yakıt gösterge sorunu

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kardes arabayı servıse gotursen arabana aynı işlemi yapıcaklar kutup baslarını sokup bıraz beklıcek sonra gerı takıcaklar bence bunu sende yapabılırsın yeterkı teybın kodu sende mevcut olsun

geridekacvar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyip kodu yok maalesef benim elimde, servisle aram çok iyi zaten götürürüm hallederler hem mesafe olarakta yakın fakat kafamı kurcalayan şey beyin yakılması oldu. Yani ne derecede mümkün böyle birşey?

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
beyın yakılması durumunu hıc duymadım bu ıslemde kardes garantı olsun ozaman servıse gıttıgınde ustalara sorarsın onlar gereklı bılgıyı detayı sana anlatırlar zaten kutup baslarını sokup takmak beynı yakarmı bılemedım kardes bırazda sacma geldı acıkcası bana

geridekacvar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende hiç duymamıştım daha önce. Eski aracıma 2 kez uygulamıştım bi problem olmadan. Bildiğim kadarıyla bir sıfırlama işlemi sadece.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ekran sorunu rlink mi görüntü bozulması mı ?

Hayır.Benim sorunum ,araç hareket halindeyken ekrandaki yazıların kaybolmasıydı. Teyp çalıyor fakat ekranda yazı yoktu.Bir diğerinde ise göstergeler falan herşey çalışıyordu ama teyp çalışmadı komple gitmişti.Aracı stop ettirmeden direk servise gittim ve orada aracı kapatım tekrar çalıştırınca kendine gelmişti.Yine de cihaza bağlayalım bakalım dediler ve akü zayıf uyarısı vermişti.Düzelttiler ve tekrarlarsa direk aküyü yenileriz dediler.Bir daha da olmayınca gerek kalmadı.

sentimental

Ali UÇAR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Teyip kodu yok maalesef benim elimde, servisle aram çok iyi zaten götürürüm hallederler hem mesafe olarakta yakın fakat kafamı kurcalayan şey beyin yakılması oldu. Yani ne derecede mümkün böyle birşey?

hehe Siz bakmayın öyle denildiğine.Mümkün değil bu durum.O zaman akü takviyesi bile yapılan ne kadar araç varsa beyin yakması lazım.
Ama aracınızın garantisi var servise yakınsınız madem,bırakın onlar yapsın sıfır riskle.

Son düzenleme:

geridekacvar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
😄 bende öyle tahmin ediyordum zaten. Ayrıca direksiyondaki dikişler koptu ve arabanın sağ ledi arada bir sönüyor. Bunlar için zaten gidecektim. Arada bu işide yaptırırım, yarın servise gideceğim.
Direksiyon dikiş söküğü:
https://i.hizliresim.com/ojJ7p7.jpg

sempati1905

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
servıse gıttık sonra sonucu bızede yazarsan sevınırım ogrenmıs oluruz bızde

geridekacvar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tabii, sonucu hemen paylaşacağım sizinle. Bu arada Ankarada yaşayan varsa bu tür olaylar için benim gittiğim servis hiç burun kıvırmıyor ve yıllardır gittiğim için ahbap sayılırız. Bu sebeplerden dolayı kafama takmıyorum bu tarz şeyleri 😄 İsteyen olursa yönlendiririm haberiniz olsun.