Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kullanıcılarına Uyarı

ogunmisir

Ogün MISIR,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Adı geçen banka hiç kullanmadığım ve hatta bana ulaştırmadığı Adios kartı için 85 T.L kart bedelini zorbalık ve cebren tahsil etmeye kalkmıştır.[/FONT][FONT=&quot]
Tüm kartlarımı,otomatik ödeme (Turkcell ve Digitürk) talimatlarımı iptal edeceğimi belirtmeme rağmen bu saçma sapan uygulamasından vazgeçmemiştir.

Şimdi hiç olmayan,kullanmadığım ve bundan sonra da kullanmayacağım kartı için 85 T.L ödeyeceğim.

Sadakam olsun diyorum...

Benzer sorunu yaşayan çok sayıda arkadaşım var,kart bedeli sürprizi ile karşılaşmak istemiyorsanız önleminizi almanızı tavsiye ederim.
Ayrıca çevrenize de bilgi veriniz...

[/FONT]

gemsazr9

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende yeni başlık açmadan buraya yazıyım kredi karı aidatı nı geri almak için tüketici mahkemesine başvurdum .4 ay sonra cevap geldi .aidat alınabilinir diye ..yani itarazım red oldu.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun beyler,her türlü alıyorlar,kurtuluş yok bunlardan...

engingnl

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Adı geçen banka hiç kullanmadığım ve hatta bana ulaştırmadığı Adios kartı için 85 T.L kart bedelini zorbalık ve cebren tahsil etmeye kalkmıştır.
Tüm kartlarımı,otomatik ödeme (Turkcell ve Digitürk) talimatlarımı iptal edeceğimi belirtmeme rağmen bu saçma sapan uygulamasından vazgeçmemiştir.

Şimdi hiç olmayan,kullanmadığım ve bundan sonra da kullanmayacağım kartı için 85 T.L ödeyeceğim.

Sadakam olsun diyorum...

Benzer sorunu yaşayan çok sayıda arkadaşım var,kart bedeli sürprizi ile karşılaşmak istemiyorsanız önleminizi almanızı tavsiye ederim.
Ayrıca çevrenize de bilgi veriniz...

Bulunduğunuz ilçedeki Tüketici Hakem Heyetine başvuruda bulunun. Kredi kartınızı hiç kullanmadığınızı da belirtin. Ben bankacıyım, bu yolla Akbank'tan 3 yıllık hesap işletim ücretini geri aldım. Tabi bu işlemler 2-3 ay sürebiliyor.

onur-d

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aynı banka babamdanda 50 lira kesti, bizde kapattırdık

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bizden almıyorlar arayıp konuşup iptal ediyoruz kart bedellerini.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Yargitay Bile Almalilar Diye Karar Verdi Ya Kimden Yana Olduklari Belli

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Kanalıcılar babamın çok güzel bir sözü var hiç bir banka sana yağmurlu günde şemsiye açmaz ne kadar doğru

purmol

Bilgi Girilmemiş
Biz 15 yıldır yapı kredi ile çalışıyoruz şükür bu zaman a kadar hiç bir sorun çıkmadı . Geçmiş olsun

firehunter

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kredi çekerken, hesap açtırırken, kart başvurusu yaparken olur olmaz her yere imza atarız. Kaçımız ülen burda ne yazıyor bi okuyayım der %1-2 kişi ancak. Böyle bir huyumuz var maalesef.
Sadakam olsun demişiniz Ogün Bey, hakkınızı sonuna kadar arayın. Tüketici hakem heyetine gidin, dava açın.