Yapı Kredi Bankası Kredi Kartı Kullanıcılarına Uyarı

karacan

Taylan AYDIN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
abone oldum her yıl aidat ayı telefn açar ödemek istemiyorum diyorum. 3 ay içinde şu limitte harcama sözü verince aidatı düşürüyorlar.

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
[FONT=&quot]Adı geçen banka hiç kullanmadığım ve hatta bana ulaştırmadığı Adios kartı için 85 T.L kart bedelini zorbalık ve cebren tahsil etmeye kalkmıştır.[/FONT][FONT=&quot]Tüm kartlarımı,otomatik ödeme (Turkcell ve Digitürk) talimatlarımı iptal edeceğimi belirtmeme rağmen bu saçma sapan uygulamasından vazgeçmemiştir.Şimdi hiç olmayan,kullanmadığım ve bundan sonra da kullanmayacağım kartı için 85 T.L ödeyeceğim.Sadakam olsun diyorum...Benzer sorunu yaşayan çok sayıda arkadaşım var,kart bedeli sürprizi ile karşılaşmak istemiyorsanız önleminizi almanızı tavsiye ederim.Ayrıca çevrenize de bilgi veriniz... [/FONT]
2004 senesinden bu yana yapı kredı kartı kullanıyorum.Bu sene kart aıdatı aldılar.Bende kart aidatını geri iadesini talep ettim.İade edemiyecekleri söylediler.Ben de kartın iptalini istedim.taksitler bittik den sonra kart iptali olacağını söylediler ve kart taksidi bitti . Banka dan aradılar iptal etmeyin kart aidatınizi geri iade ederim diye .hayır sadakam olsun dedim ve kartı iptal ettirdim.

bilalrx

Bilgi Girilmemiş
düzenli ve yüklü tek sefer ödemelerde kıyak yapıyorlar... diğer türlü muayyer... ıslık