Yardımm !! SıraLı LPG direk LPGde calısmazmı????

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence senin yerde işin yo k agırLık at biraz sonra arka kapıları Kanat gibi yap Sen ucc :)

Chucky

Çağatay KOCAKUŞAK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
:D köy de kullanmaolmassa direk basıcamda , köy yolu okadarda köt
ü değil ama garj meselesi var garaja girmez garaj yolun aşağısında evin altında garaj yokuşu sıkıntı :D

RedMercury

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
motor soğukken direk LPG ile araç çok zor çalışır sıralıdaki mantık aracı park ettiğinde gazda stop etsende sonraki çalıştırmada benzinden çalışsın diye klasik sistemlerde aracı LPG de bırakınca sonraki çalışmasıda LPG de oluyor, LPG adı üstünde likit olduğundan yanması için belli bir ısıya gelmesi gerekir e sabahlarıda motor soğuk olduğundan gazı ısıtamaz bu yüzdende zor çalışır yada çalışmaz

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
ok Düzeltim Sen düzeltmeden demi ;) Düzeltiyorumm :eyv

*Gökhan42

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
motor soğukken direk LPG ile araç çok zor çalışır sıralıdaki mantık aracı park ettiğinde gazda stop etsende sonraki çalıştırmada benzinden çalışsın diye klasik sistemlerde aracı LPG de bırakınca sonraki çalışmasıda LPG de oluyor, LPG adı üstünde likit olduğundan yanması için belli bir ısıya gelmesi gerekir e sabahlarıda motor soğuk olduğundan gazı ısıtamaz bu yüzdende zor çalışır yada çalışmaz
Bende karburatorlu europa vardı Buz gibi havada eski duz sistem LPG vardı Arabanın her tarafı donmus bi sekilde basıyordum Walla calısıyordu araba. Likit mikit demiyordu.. Benzinle alakam yokTu :)

RedMercury

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
yazın ok çalışmasında sıkıntı olmaz bende de karbüratörlü kia vardı yazın aynı şekilde gazda çalıştırıyordum ama kışın sıkıntı oluyordu