Yavaş Yavaş Laguna II

Murat Odabasi

Murat ODABAŞI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O 5 beygir neye göre 5 beygir.Dynoya çıkıp ölçütünüz mü?
Bujiyle 5 beygir alınamaz..Bujiyle beraber bobin ve kabloları da performans tip seçerseniz performansa etki eder.5 beygir çok hayali olmuş..
Güle güle kullanın :)

Bi bujiden 5 hp alabilseydik şu an benim araç tahmini 170-180 hp aralığında olurdu:D ankara ekibi olarak araçlara yapılan bi çok şeyi dakikasında deniyoruz.bi aracı en çok rahatlatan şeylerin başında kat iptali gelebilir bu kat iptali 1-1.5 boy gibi etkiliyor aracı buda olsa olsa 1-2 hp olabilir ki onuda sanmıyorum dyno üstünde görülebilcek birşey değil.Komple düz boru son susturucu kat iptali kaliteli filtreler ile alınabilmiş şey 10hp falandır.Ki aracın ciğeri sağlam değilse bunu bile vermez size bu sebeple buji olayına o kadar takılmayın 5 hp hayali bi rakamdır.Ama size avantajı ömrü olur.10 binde bir değilde 100 bin gibi bi kmde değiştirirsin

Arkadaşlar tartışmak veya kavga niyeti ile yazmıyorum kimse yalnıs anlamasın,
burda bir parça satışı yapılsa bu dediklerinizde, bu kadar sorgulama yapmanızda haklısınız ama biz bir aileyiz diyorsak bence bir birimize karşı biraz daha duyarlı olmamız gerektiğini düşünüyorum, belk bi yalnışı duzeltmeye çalışıyorsunuzdur ama 3. bir kişi olarak dışardan bakıldığında sanki yalan söylediğini ima eder gibi olmuş
belkide bana öyle gelmiştir.

ArMy

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
burda bir parça satışı yapılsa bu dediklerinizde, bu kadar sorgulama yapmanızda haklısınız ama biz bir aileyiz diyorsak bence bir birimize karşı biraz daha duyarlı olmamız gerektiğini düşünüyorum, belk bi yalnışı duzeltmeye çalışıyorsunuzdur ama 3. bir kişi olarak dışardan bakıldığında sanki yalan söylediğini ima eder gibi olmuş

Ben kendi adıma söyleyim ima kullanmam yalan olsa direk söylerim ki kasti asla durumum yok konu sahibi arkadaş kesnlkle yanlış anlamasın..Sadece rakam hayali geliyor.Burda okuyan ufak arkadaşlarımız da var..Eksik veya yanlış bilgilerle donanıp ileride yanlışları savunanları görüyorum.Belki bende yapmışımdır zamanında.O nedenle doğru bildiğimi net söylüyorum..
Sert şekilde de yazmadım ama neden böyle anladınız anlamadım.Kendi adıma savunmam bu şeklde. :)

bekolito

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

yok canm yalan sylmez elif :) öle dediğimz yok ztnde yanlş bilgi almştr söyliyen vea gördğü yer sallamıştr :D

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben kendi adıma söyleyim ima kullanmam yalan olsa direk söylerim ki kasti asla durumum yok konu sahibi arkadaş kesnlkle yanlış anlamasın..Sadece rakam hayali geliyor.Burda okuyan ufak arkadaşlarımız da var..Eksik veya yanlış bilgilerle donanıp ileride yanlışları savunanları görüyorum.Belki bende yapmışımdır zamanında.O nedenle doğru bildiğimi net söylüyorum..
Sert şekilde de yazmadım ama neden böyle anladınız anlamadım.Kendi adıma savunmam bu şeklde. :)
1. si birinin bana söylemedigi şeyi gelıp burda neden yazayım ?? satan kişinin anlattıklarını yazdım burda satan kişi taktıgı arabaları dyno ya çıkartıp +5 i netleştırdıgınıde söyledi bize. daha önceki kullandıgımız buji de gaz yemesi iyileşip araç serileşmışti. takılma amacı +hp degil zam üstüne zam yediğimiz benzinden sarfiyat etmek içindir.TEŞEKKÜRLER.
yok canm yalan sylmez elif :) öle dediğimz yok ztnde yanlş bilgi almştr söyliyen vea gördğü yer sallamıştr :D

Teşekkürler berkan... evet bunu satanın söylediklerini yazdım

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Konuyu ne zamandır takip etmemiştim,neler yazılmış böyle...

eyes10

Bilgi Girilmemiş
eline sağlık

By_Clio

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Elif Vitez Topuz'unu Ne Zaman Değiştireceksin...hehe

Artık Yıpranmış...hehe

mert hitay

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
gayet güzel olmuş elinize sağlık :eyv

Elif92

Bayan Üye
Bilgi Girilmemiş
Elif Vitez Topuz'unu Ne Zaman Değiştireceksin...hehe

Artık Yıpranmış...hehe
vites topuzu demek istedin galıba :) günde en az 80 km giderse e azcık yıpransın :) onlar ufak işler zamanla hepsine sıra gelır
teşekkürler

bhdrksy

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
güzel araç kazasız cezasız keyfli sürüşler dilerim..