Yeni Araç 2010 Clio 1.2 Tomtom Edition :)

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Almak sorun değilde boyayı filan yakarım diye çekiniyorum :)

Boyayı yakmak öyle kolay bi iş değil.. Youtubeda bir sürü polisaj videosu var nasıl yapıldığına dair. Sanayide oto boyacılar kasaplar bir polisaj yapıyor onlar yakmıyorsa kimse yakmaz..bir yerden başlamak lazım önce evdeki buzdolabında denersin acemiliği atarsın. Aynı yerde devamlı durma çok yüksek hızlara çıkma yeter.

ataman67

Ataman YÜCESAN,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Boyayı yakmak öyle kolay bi iş değil.. Youtubeda bir sürü polisaj videosu var nasıl yapıldığına dair. Sanayide oto boyacılar kasaplar bir polisaj yapıyor onlar yakmıyorsa kimse yakmaz..bir yerden başlamak lazım önce evdeki buzdolabında denersin acemiliği atarsın. Aynı yerde devamlı durma çok yüksek hızlara çıkma yeter.

bir yerden başlamak lazım düşünücem bu polisaj mak. alma fikrini teşekkür ederim :)

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Waxın kralı varmış zaten. Polisaj makinası olmadan çizik almak sıkıntı verimsiz olur daha doğrusu olur gibi gözüksede olmaz.. Arabayı güzelce yıkarsan yüzeyde kili uygularken kili devamlı yoğur temiz yüzeyle çalış çizmezsin ama ister istemez çizedebilir..polisaj makinası pahalı birşey değil hızlı alda 99 tl iş görüyor

Alper Bey pasta-cilayı elle yapmak ile iyi bir sonuç alınır değil mi? haftaya nasipse yaptırmayı düşünüyorumda.. tanıdık birisi var bizim dernekten

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Alper Bey pasta-cilayı elle yapmak ile iyi bir sonuç alınır değil mi? haftaya nasipse yaptırmayı düşünüyorumda.. tanıdık birisi var bizim dernekten

hayır iyi bir sonuç alınmaz. yaptıktan sonra iyi gibi gözükür ama aslında tam verimli bir işlem olmaz.. polisaj makinası pasta makinası şart, birde yaparken projektör ile çizikleri görmek lazım.. elle yüzde 30 başarı olur,makine ile yüzde 90..

Baki Cali

,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

hayır iyi bir sonuç alınmaz. yaptıktan sonra iyi gibi gözükür ama aslında tam verimli bir işlem olmaz.. polisaj makinası pasta makinası şart, birde yaparken projektör ile çizikleri görmek lazım.. elle yüzde 30 başarı olur,makine ile yüzde 90..

upyhuby7.jpg

Aracta baya kilcallik artti tanidigimiz bu islerden iyi anliyor zamaninda cok iyi yerlerde çalışmış. Polisaj ile yapan yerler cok para istiyor maalesef biz baya uyguna yaptiriyoruz 60 liraya pasta cila rotusluk yerler vs. adamin pek durumu yok zaten ben biraz bakip isi kapayim sonra kendim yapacagim zaten :) fazla silmekten cizerim diye korkuyorum :D ben aracta en ufak leke birakmam istemem sıkı sıkı silerim sonra mazallah elimde falan kalir :D bizi biraz idare etsin yeter sonra ben 6 ayda bir pasta yaparim :D

Tapatalk programından takla atarak gönderildi.

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar kusura bakmayin ama sohbet ici uygun biyer degil geteksiz mesajlar silinebilir.

doruk230

Doruk Anıl ALKAN, ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
maaşallah... bu arada ellerinize sağlıkkk

Cliocup172

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön kısmında değişimler başladı
üst kısımlardaki trimler füme renkteydi alt kısımdaki trim gri renkteydi güzel bir füme rengine boyandı app plakalar ve plexi plakalıklarımız yapıldı :)

şimdilik bukadar ..

ketoral

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Çok keskin bakıyor mercekli farlar.. Güzel olmuş ön taraf canavar..