Yeni Bir Clio Doğuyor :)

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Abi spoylerin resmi varsa atarmisin bende ariyorum ancak bulamadim clio2 trophy spoyleri ayiyorum belki yanlisariyo olabilirim resmi varsa paylasabilirmisin ?

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Resimleri merak ile bekliyoruz ..

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Hayırlı olsun kardeşim kazasız belasız kullan inşallah...:eyv

Heart0fSteeL

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayirli olsun yay olarak eibach sportline oneririm cokfazlada basmiyo arabayi tam ideal bence

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
söylemeyi unutmuşum hayırlı olsun :)

Ziya10

Ziyaettin AVCI,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize tek tek teşekkür ediyorum :)

Tekrar hayırlı olsun kardeşim, Cuma akşamı tanıştık arkadaşlarla, araba da güzel. Yapılacak değişikliklerde tam kararında olacaktır.
Yalnız sana tavsiyem voglant 40 mm ile yazık edersin o araca. Basmıyor çünkü yeteri kadar. Yay yerine coil yaptır bence. Başaranda ön için 470 tl

C.Kaan'ın dediği gibi amacım fazla alçaltmak değil, konforu çok bozmadan bir miktar alçaltmak istiyorum. Sen konforu orjinale yakın oldu demişsin o yüzden bunları tercih ettim. Eibach ler sert oluyor diyorlar.
Çokta İyi Olacak Çokta Güzel Olacak Clio qw

Barış Abi Araba Her Ne Kadar Makyajlanacak, Spor Görünüme Kavuşturulacaksa'da Yeri Geldiğinde Aile Aracı Olarak Kullanılacak Bu Yüzden Arkadaşım Ziya Çok Fazla Basmak İstemiyor Aracı Hatta Bana '' 40 MM Voglant Takmasak'mı Sanki Çok Düşüyor '' Diyor Bende Onu Yok Tam İdeal Voglant Diyerek İkna Etmeye Çalışıyorum :)) Bu Sebepten Dolayı Voglant 40 MM En İdeal Seçim Olacaktır Ziya Arkadaşımız İçin :eyv

Aynen öyle :))

Bende araca eibach 35 mm yay taktirmayi düşünüyorum, ama korkularim var resimde goruldugu gibi on lip taktirdim 35 mm yay taktirdigim zaman arac yere daha yakin olacak ve benimki de bir aile arabasi, en kotusu eşimde kullaniyor(esim duymasin[emoji4]) korkum aksam eve geldigimde on lipin yerinde olmadigini gormek olur sanirim.! arac icin niçin 40 mm voglant diye dusunuyorsunuz acaba daha mi iyi??

Konforu fazla bozmuyor ve tam istediğim gibi çok alçaltmıyor bu yüzden tercih ettim. Ancak kesin karar vermedim henüz.

Abi spoylerin resmi varsa atarmisin bende ariyorum ancak bulamadim clio2 trophy spoyleri ayiyorum belki yanlisariyo olabilirim resmi varsa paylasabilirmisin ?

Misal forumumuz üyelerinden Melih Lale'nin aracında bulunan spoyler.

bYPZqfT.jpg

Hayirli olsun yay olarak eibach sportline oneririm cokfazlada basmiyo arabayi tam ideal bence

Kesin karar vermedim Eibach 35mm veya Vogtland 40mm düşünüyorum. Clio'sunda Eibach 35mm kullanan biri varsa bu konuda bana yardımcı olabilir.

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hepinize tek tek teşekkür ediyorum :)

C.Kaan'ın dediği gibi amacım fazla alçaltmak değil, konforu çok bozmadan bir miktar alçaltmak istiyorum. Sen konforu orjinale yakın oldu demişsin o yüzden bunları tercih ettim. Eibach ler sert oluyor diyorlar.

Aynen öyle :))

Konforu fazla bozmuyor ve tam istediğim gibi çok alçaltmıyor bu yüzden tercih ettim. Ancak kesin karar vermedim henüz.

Misal forumumuz üyelerinden Melih Lale'nin aracında bulunan spoyler.

bYPZqfT.jpg

Kesin karar vermedim Eibach 35mm veya Vogtland 40mm düşünüyorum. Clio'sunda Eibach 35mm kullanan biri varsa bu konuda bana yardımcı olabilir.

Bende bu spoylerde ariyoriyorum fakat bulamadim abim sen bulabilirsen yardim edermisin ?

bazdu

Batuhan Dursun BAZDU,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

25KDR25

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sağlıkla iyi günlerde RABB'im kullanmak nasip etsin