Yeni Clio 4 Mağduru

gkhnclk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Merhaba,

Düşmanına Renault tefsiyesilerinin hurefe olduğunu düşünerek yaklaşık 4 ay önce 1.5 dci joy makyajlı aksa clio aldım. Aldığımın 2 haftası sanki arabanın bütün vidaları gevşedi, kapılardan ses geliyor, bagaj kapağından ses geliyor. Teyp açmadan uzun yol gidilmiyor. Servise gittim ve servis müdürüyle görüştüm; 2007 model Corsa aracımdan gelmeyen trim sesleri bundan geliyor nolucak dedim, corsa Alman ekolu bunun durumu böyle dedi. Elimdeki videoları youtube a yükleyip sizi fenomen yapıcam dedim, zaten var dedi almadan önce izleseydin keşke, bu araba her türlü satıyor dedi. Müdür bile biliyor malın ne olduğunu.

Örnek videomu aşağıdaki linkte paylaşıyorum; (Bağaj kapagını ve kilitleri de greslediler, ses yaptıkça gel yine yaglarız dediler, arabayı yaptırcam diye gittigim servisten kendi ayarlarım bozularak çıktım.)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
Bayağı zırıldama var [emoji848] başka yetkili servise gidin oradan da sonuç alamaz iseniz genel merkez ile görüşün , servis müdürünün lakayit tavırlarını mutlaka genel merkez e bildirin

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bayağı zırıldama var [emoji848] başka yetkili servise gidin oradan da sonuç alamaz iseniz genel merkez ile görüşün , servis müdürünün lakayit tavırlarını mutlaka genel merkez e bildirin

müdür ne yapsın...ne lakayıtı ben müdürde bi sorun göremedim

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
müdür , malım kötü der mi..adam yine demiş...ne lakayıtı ))
bu arabalar böyle demiş...her türlü satılıyo demiş...
almışın demiş...almasaydın demiş..)))

aslında bence motoru çok sessiz bu arabaların o yüzden duyuluyor o sesler ))

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
2015 aralık üretimi 2016 Mart trafiğe çıkışlı 38000 kilometre de ve kiraya verdiğim Clio 4 Joy paket 1.2 benzinli aracım var, araçtan gram ses gelmiyor ve bugüne kadar en ufak sıkıntı çıkartmadı, araba işi biraz şans derler ya doğru demek ki.
Geçmiş olsun...

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
müdür ne yapsın...ne lakayıtı ben müdürde bi sorun göremedim
"corsa Alman ekolu bunun durumu böyle dedi. Elimdeki videoları youtube a yükleyip sizi fenomen yapıcam dedim, zaten var dedi almadan önce izleseydin keşke, bu araba her türlü satıyor dedi."Bir markayı temsil eden kişi bunları diyemez genel merkezi arayın bakalım ne diyecekler

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
"corsa Alman ekolu bunun durumu böyle dedi. Elimdeki videoları youtube a yükleyip sizi fenomen yapıcam dedim, zaten var dedi almadan önce izleseydin keşke, bu araba her türlü satıyor dedi."Bir markayı temsil eden kişi bunları diyemez genel merkezi arayın bakalım ne diyecekler

ne yapsın adam..60-70 bin liralık araba sattı diye kulu kölesi mi olsun..
adam bişey dememiş ki...
iyi oku...karşı taraf diyor...videoları yükleyip sizi fenomen yapacam diye..
adam da diyor ki: zaten var izleseydin ona göre alsaydın diyor...

müdür yapmıyoya arabayı...müdür ne yapsın...gel yardımcı oluruz diyo işte

maninwar

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Cok sinir bozucu ses baska servise gidin ve o muduru de sikayet edin.yaklasimi cok yanlis.belli ki pozisyon degisikligi zamani gelmis mudur beyin.

meganne

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
hangi servis...hangi şehirde acaba))

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet clio 4 çok tok bir araç değil bu bir gerçek. Fakat sizdeki sesler gerçekten anormal. 4 yıldır 1.2 joy var trim sesi var ama bunun yarısı kadar bile değil. Başka bir servisle görüşün bence