Yeni Clio 4 Mağduru

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Benim aracımda ses yok normalde Renault trim sesi oluyor bunuda herkes biliyor. Şanslıyım demekki bende sadece rüzgar sesi vardı onuda 2 liralık elektrik bandı ve 15 liralık megers yapıştırıcı ile çözdüm. Bu arada bundan önce 2013 astram vardı onun trim sesi daha çoktu kullanıcı olarak söylüyorum herhangi bir markaya bağım yok şimdiden söyliyim de :)

coskun34

Coşkun,
Süper Moderator
Bilgi Girilmemiş
ne yapsın adam..60-70 bin liralık araba sattı diye kulu kölesi mi olsun..
adam bişey dememiş ki...
iyi oku...karşı taraf diyor...videoları yükleyip sizi fenomen yapacam diye..
adam da diyor ki: zaten var izleseydin ona göre alsaydın diyor...

müdür yapmıyoya arabayı...müdür ne yapsın...gel yardımcı oluruz diyo işte
Sen haklısın [emoji16]

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ncb48 acaba rüzgar sesi sorununu nasıl çözdünüz malzemeler ve işlemler tam olarak nedir anlatırmısınız çok canımı sıkıyor bu rüzgar sesi meselesi

*UfukASLAN

Ufuk ASLAN, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Honda Yeni Sedan Civiclerde olan probremleri görseniz , Clio 4 de olan bu probremler için şükür edersiniz.

Müdür doğruları söylemiş .

Skayn

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Rüzgar sesi sorunu çözümü basit dayson siyah mastik ve silikon tabancası ile tamamen kesiliyor. Benimde 2010 Grande Punto aracımdan trim sesi gelmezdi buna binince her tarafı dağılacak gibi hissettim fakat sizin araçtan gelen sesler normal değil.

trk

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Honda Yeni Sedan Civiclerde olan probremleri görseniz , Clio 4 de olan bu probremler için şükür edersiniz.

Müdür doğruları söylemiş .

Yeni civic lerdeki sorunu Allah düşmanın başına vermesin. Allah civic sahiplerine sabır versin. O kadar para verip 0 km sağlam diye lanse edilen Honda marka araç alıyorsunuz . geliyor aracın en önemli sütunu durduk yere göçüyor. Üstüne üstlük Honda bu duruma kayıtsız kalıyor. çok beğendiğim bir araçtı civic ama gözümden tamamen düştü. biz şükredelim renault a :D

anll23

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1,2 joy 2015 sahibiyim ve aracı gerçekten az kullandım. Şuan 17000 e yakın kmsi. Muhtemelen az kullandığımdan ama son zamanlarda sürücü camını kapatırken gelen tık sesi dışında daha bir sorunla karşılaşmadım çok şükür. Genel Merkezle iletişime geçmeniz yararınıza olacaktır. Müdürün tavrını da görmezden gelmeyin derim çünkü trim sesi cidden fazla geliyor aracınızda. Umarım çözersiniz.

ncb48

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ncb48 acaba rüzgar sesi sorununu nasıl çözdünüz malzemeler ve işlemler tam olarak nedir anlatırmısınız çok canımı sıkıyor bu rüzgar sesi meselesi
Ön kapıda iki cam arasındaki çıtayı söküp dayson megers vs adlandırılan siyah çok sağlam yapıştırıcı ile tamamen doldurdum sonra çıtayı tekrar taktım. Buraya kadar hep dışarıdan müdahale etmiştim. Sonra içeriden elektrik bandı ile güzelce çıtayı kapladım (ilk fırsatta elektrik bandını söküp oto aksesuarcida siyah piano black folyo ile kaplaticam) bu işlemleri yapalı 1 yıl oldu 172km ye kadar hız yaptım. Ve kesinlikle ıslık sesi tamamen sıfıra indi, rüzgar sesi 140dan sonra biraz oluyor ama o artık her araçta olan kadar bu hızıda her zaman yapmadığımıza göre bence sknt yok. Önceden 80-90da rüzgar 110da ıslık sesi oluyordu.

sharkemre

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ön kapıda iki cam arasındaki çıtayı söküp dayson megers vs adlandırılan siyah çok sağlam yapıştırıcı ile tamamen doldurdum sonra çıtayı tekrar taktım. Buraya kadar hep dışarıdan müdahale etmiştim. Sonra içeriden elektrik bandı ile güzelce çıtayı kapladım (ilk fırsatta elektrik bandını söküp oto aksesuarcida siyah piano black folyo ile kaplaticam) bu işlemleri yapalı 1 yıl oldu 172km ye kadar hız yaptım. Ve kesinlikle ıslık sesi tamamen sıfıra indi, rüzgar sesi 140dan sonra biraz oluyor ama o artık her araçta olan kadar bu hızıda her zaman yapmadığımıza göre bence sknt yok. Önceden 80-90da rüzgar 110da ıslık sesi oluyordu.

bunu megane 3 ede uygulayabilir miyim acaba ? o cam çıtasını nasıl söktünüz ?