Yeni clio 5 sahipleri

Msg0642

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hocam fabrikadan cevap gelince bilgilendirme yapar mısın,ben de aynı sorundan muzdaribim 2 kez servise gittim. Araç kırmızı ışıkta durunca stop start devreye giriyor fakat kalkarken çalışmıyordu vitesi p ye alıp kendim çalıştırdım. Bi kaç kez böyle olduktan sonra start stop kontrol ettirin yazısı çıktı. Götürdüm servise ilk başta emniyet kemerini 10 kez takmadan yola çıkınca otomatik bu hata geliyor dediler bilgisayar bağlayıp hatayı sıfırladılar ama aradan 1 gün geçti emniyet kemerini takmadan kalkış yapmadım yine aynı arızaya geçti . Tekrar götürdüm durduktan sonra marş basmaması aküden olabilir dediler onu kontrol ettiler %100 çıktı. Hatayı tekrar sıfırladılar bi hata görünmüyor dediler test sürüşü yaptılar sıkıntı çıkmadı. Son servisten çıktıktan sonra 1 kez daha ışıkta durduktan sonra kalkamAdı ama daha yapmadı korkudan genelde start stop kapalı geziyorum şimdi

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar benim aracı halı paspaslarla teslim ettiler piyasa baktim kaucuk havuzlu paspas daha uretilmemis bizim arabaya göre. Bildiginiz bulabilecegim biyer var mıdır?

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaslar benim aracı halı paspaslarla teslim ettiler piyasa baktim kaucuk havuzlu paspas daha uretilmemis bizim arabaya göre. Bildiginiz bulabilecegim biyer var mıdır?

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

N11de gördüm ben bagaj havuzu setiyle 260 TL idi

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

TheCarver

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu aracın 1.0 atmosferik 72 hp sini alıp izlenimlerini aktarabilecek biri hala yok mu? :)

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Sorun Yok

Son düzenleme:

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci calistirmadan evvel 10sefer emniyet kemeri takilmazsa start stop sistemi devre dışı kaliyormus. Cozumu ise 10km hizin ustunde bir hizda giderken emniye kemerini cikarip takmakmis.

Msg0642

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Araci calistirmadan evvel 10sefer emniyet kemeri takilmazsa start stop sistemi devre dışı kaliyormus. Cozumu ise 10km hizin ustunde bir hizda giderken emniye kemerini cikarip takmakmis.
Bu şekilde çözüldü mü sizin sorununuz

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bu ÅŸekilde çözüldü mü sizin sorununuz

Hata verecek diye kullanmıyordum, hata verirse deneyeceğim, Renault'un bu soruna verdiği cevapmış, bence ilk güncellemede bu durum kalkacaktır diye düşünüyorum.

Msg0642

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hata verecek diye kullanmıyordum, hata verirse deneyeceğim, Renault'un bu soruna verdiği cevapmış, bence ilk güncellemede bu durum kalkacaktır diye düşünüyorum.
inşallah düzeltirler . bayilere orjinal bagaj havuzu gelmiş mi bilgisi olan var mı fiyatı ne olur

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
inÅŸallah düzeltirler . bayilere orjinal bagaj havuzu gelmiÅŸ mi bilgisi olan var mı fiyatı ne olur

Halı bagaj havuzu ve 4d paspas öneririm, ikisi de daha çıkmadı, takipteyim. 3d paspas ve normal bagaj havuzu mevcut fakat saydıklarım daha kaliteli. Halı bagaj havuzu hem daha şık ve orjinal duruyor hem de üstüne konulanlar bagajda kaymıyor. 4d paspaslar ise daha kalın ve kaliteli oluyor.