Yeni clio 5 sahipleri

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet çalışıyordu, arızayı sildikten sonra tekrar sorunsuz bir müddet çalıştı ve bugün tekrar devredışı kaldı, yarın tekrar gideceğim. Şikayetvar'da aynı şikayetten muzdarip bir clio5 kullanıcısı daha mevcut, ben sorunun yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum, mekanik bir arıza değildir diye umuyorum. Eğer aynı sorun sizinde başınıza gelirse paylaşırsanız sevinirim, bu arada aracınızın tam olarak modeli nedir?

Dediğiniz gibidir yüksek ihtimal donanımla alakalı olsa arızanın hiç durmaması gerekirdi. Neyse çıkar yakında bir yazılım yaması bu durum için umarım. Çıkana kadar s&s i kapatacaz mecbur

Tapatalk kullanarak iPhone aracılığıyla gönderildi

eaglemania

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet çalışıyordu, arızayı sildikten sonra tekrar sorunsuz bir müddet çalıştı ve bugün tekrar devredışı kaldı, yarın tekrar gideceğim. Şikayetvar'da aynı şikayetten muzdarip bir clio5 kullanıcısı daha mevcut, ben sorunun yazılımla ilgili olduğunu düşünüyorum, mekanik bir arıza değildir diye umuyorum. Eğer aynı sorun sizinde başınıza gelirse paylaşırsanız sevinirim, bu arada aracınızın tam olarak modeli nedir?
Clio 5 touch 1.0 x tronic benimkide.. iki gündür bir dikkat ediyorum start stopta bi sorun yok durunca devreye giriyor fakat park etmek icin durdugumda araba stop ediyor eger kontagi kapatmadan vitesi parka alirsam tekrar çalışıyor oldugu yerde . Bu bir ariza mıdır bilemedim bi sirucam servise..

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Servisten geldim, olcumler vs yapildi ve fabrikaya gonderildi, oradan gelecek bilgiye islem yapilacak.

Esad1907

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Clio 5 touch 1.0 x tronic benimkide.. iki gündür bir dikkat ediyorum start stopta bi sorun yok durunca devreye giriyor fakat park etmek icin durdugumda araba stop ediyor eger kontagi kapatmadan vitesi parka alirsam tekrar çalışıyor oldugu yerde . Bu bir ariza mıdır bilemedim bi sirucam servise..

ANE-LX1 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Bende de böyle bir şey oluyor ama dikkat ettim kemeri çıkartınca oluyor [emoji23] sanırım start stop devreye girme özelliklerinde kemerin takılı olma şartı var. Aracı park ederken durunca stop ediyor ama kemeri çıkarınca tekrar çalışıyor

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik vites yanındaki işaretlerde ışık var mı üst paketlerde joy pakette ışık yok da akşam zor oluyor acemi için

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Otomatik vites yanındaki işaretlerde ışık var mı üst paketlerde joy pakette ışık yok da akşam zor oluyor acemi için

Hiç dikkat etmedim fakat vitesin konumu ekranda yazıyor zaten ayrıca zamanla alışırsınız vitesin konumlarına

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Arkadaşlar vites D de iken ışıklarda durduğumda ya da herhangi bir nedenle durduğumda araç titriyor , aşırı olmasada hissedilir derecede. Bunun nedenini bilen konu hakkında bilgi sahibi olan var mı
Araç 1.0 x tronic

Geri viteste de durmaya yakın durumda bir titreme mevcut şimdi fark ettim [emoji16] şimdi bu yeni nesil şanzımanların öğrenme fonksiyonu oluyor o nedenle bu tarz şeyler zamanla düzeliyormuş bayide dediler

sipartacus

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geri viteste de durmaya yakın durumda bir titreme mevcut şimdi fark ettim [emoji16] şimdi bu yeni nesil şanzımanların öğrenme fonksiyonu oluyor o nedenle bu tarz şeyler zamanla düzeliyormuş bayide dediler

Motor 3 silindir, titreme gayet normal hatta çok daha fazla titreyen 3 silindirli araç gördüm, clio5 bu konuda gayet başarılı.

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ankara da ilgilenenler varsa tam kaput,tampon, ön çamurluk, far , kapı eşikleri oraguard şeffaf film kaplama ve 5 cam filmini 1600 TLye yaptırdım. Hediye olarak kapı uçları kapı kolu ve sisleri de filmlediler güzel oldu.

expectopatronum

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
100 sonrası kelebek camda rüzgar sesi için servise giden var mı clio 4 gibi silikon mu basıyorlar