Yeni Kangoo muzik sistemi

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun... Bekliyoruz...

hadi bakalım hayılır olsun :)

Bende JVC marka teyp var, pilippo po990 amfi jbl 1000 watt subwoofer + jameson TV bağlı, sıkıntısız kullanıyorum şuanda..

Bu dediğini bende yapıcam ama bakalım ne zaman :)

herşey hazır audison amfi aparatı kablo kiti Forwell 1200w 2ohm mono bass anfisi birde 30cm jbl veya kicker subwoofer hafta sonu girişicem işe montajı kendım yapıcam nasipse
amfiyi koyacak yer bulamadım kabinin arkasına monta etmek ıstemıyorum buyuk bır sıkıntı oldu varmı bildiginiz bir yer arkadaslar ?

gergin beygir

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Olabilir amfinin boyutuna göre sürücü veya sağ yolcu koltuğunun altınada olabilir..:eyv

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
koltuk altlarına ıstemıyorum bagajj panzotunun ıcıne gommeye calısıcam inşallah boyutları uyarda hevesimizi kırmaz ya :(

sincedead

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
İyi ses almak istiyorsan orjinal teybe baglama arkadaşım pek tat alamazsın.Pionerin bi teybi var modeli bilmiorum koldan kumandaya uygun ondan sora tesisatı tak derim.:D Şahsen ben kendım orjınal teybe bagladım aradıgım kalıteyı bulamadım yınede güzel :D

BGKANGOO

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kendin girişme kardeş https://www.facebook.com/ay.er.sarsintili.yasam götür buraya 10 numara 5 yıldız yapsınlar bi görüş ben burda yaptırcam süper yapıyo

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benım ılk defa yaptıgım bırsey deıl bu merak etme :) Nasıl Yapılacagını çok iyi biliyorum elımden gelen birşey içinde elektronikçiye para vermek saçma olur kardeşim. ama bu gidişle yalan olucak gibime geliyor amfi koyucak bir yer yok kabinin arkasına koymak istemıyorm kablolar ıvır zıvır herşey ortada olacak.s

BGKANGOO

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
iŞTE DİYORUM Bİ GÖRÜŞ

Ama bana sorarsan arka koltuğun birine vidala yada kolonun üstüne

kangomania

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende anfiyi koyacak bi yer bulamadım. En uygun yer kabinin arkasıydı. Herhangi bir kablo sorunu yok.

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kabin arkasına koyulduğunda bir zaman sonra titreşimden bozulabiliyor amfi