Yeni Kangoo muzik sistemi

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kabin arkasına koyulduğunda bir zaman sonra titreşimden bozulabiliyor amfi
Kabin arkasında duran anfinin titreşimden bozulma ihtimali yok.Birkaç kişide omaj uyumsuzluğundan yada alt yapı sorunundan cihazı arızalanmıştır.Bir şehir efsanesidir gidiyor

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesisatçının yalancısıyım bende,bana öyle söylemişti kardeşim,koltuk altına koy diye.

KangooZH

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Tesisatçının yalancısıyım bende,bana öyle söylemişti kardeşim,koltuk altına koy diye.
Ahhh o kendini tesisatçı sanan kişiler :sinirli ve işlemcisiz 3way aktif sistem kurulur diyenler,onların yüzünden piyasa berbat hale geldi.Bagajına bir tane 30 cm subwoofer koyan sistem yaptım diye dolanıyorlar ortalıkta.Benim 7sene önce kullandığım kicker es subwooferı babaymış gibi anlatan tesisatçılarda dolu ortalıkta....Sözün sana değil yanlış anlama,piyasada düz mantıkla iş yapan kişilere !

Selo61

Selim--TRABZON,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ahhh o kendini tesisatçı sanan kişiler :sinirli ve işlemcisiz 3way aktif sistem kurulur diyenler,onların yüzünden piyasa berbat hale geldi.Bagajına bir tane 30 cm subwoofer koyan sistem yaptım diye dolanıyorlar ortalıkta.Benim 7sene önce kullandığım kicker es subwooferı babaymış gibi anlatan tesisatçılarda dolu ortalıkta....Sözün sana değil yanlış anlama,piyasada düz mantıkla iş yapan kişilere !

Sıradan bir tesisatçı değildi bunu bana söyleyen kardeşim,tuning firması bunlar.Bende olmadığı için bilemiyorum ne derece doğru olduğunu tabi,doğruluğu tartışılır.