Yeni Kangoo Ön Camlardan Gelen Çıgırtı

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Bilen Biri Cihangir Usta Yazsa Daha İyi Benim Gorusum Yeni Arabada Olsa İlla Ki Sorun Cikabiliyor Muhim Olan Satis Sonrasi Servis Reno Bu Konuda Hakkaten İyiCama Gelince Toz Vs De İllaki Giriyor Camda Buyuk Oda Etken Olabilir Cit Cit Diye Gelen Sanki Sigorta Sesi GibiArkadasin Dedigi Tahminimce Cam Motoru Degisebilir Bende Degismisti Onceki Kangoo Da Son Olarak On Yolcu Kapisini Acarken Yada Kapatirken Ses Var Mi Kardesim

Eyvallahta başkan 92 Flash'ta toz,toprak alıyordu hemde istemediğin kadar,yada 90 ford,yada 2002 ibiza gel görki cam açıp kapatırken bunların hiçbirinde rahatsız edici bir ses duymadım görüyorumki yeni kangoo'cularımızın hemen hepsi müzdarip bu dertten bu model bir araç için kötü bir referans nedeni benceroadfox

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Eyvallahta başkan 92 Flash'ta toz,toprak alıyordu hemde istemediğin kadar,yada 90 ford,yada 2002 ibiza gel görki cam açıp kapatırken bunların hiçbirinde rahatsız edici bir ses duymadım görüyorumki yeni kangoo'cularımızın hemen hepsi müzdarip bu dertten bu model bir araç için kötü bir referans nedeni benceroadfox

Dogru Tesbit Abi
New Kangoolarda Kronik Sorunlar Mevcut
Ne Kadar İyilestiriyoruz İyilestirdik Desrlerde
1.Digital Klima Bozuluyor
2.Amortusor Rulmani Bozuluyor
3.On Yolcu Kapisi Gicirdiyor
4.On Camlar Acip Kapatinca Ses Cikariyor
5.Frenlerden Acaip Ses Geliyor 2009 Dan Beri Boyle

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Dogru Tesbit Abi
New Kangoolarda Kronik Sorunlar Mevcut
Ne Kadar İyilestiriyoruz İyilestirdik Desrlerde
1.Digital Klima Bozuluyor
2.Amortusor Rulmani Bozuluyor
3.On Yolcu Kapisi Gicirdiyor
4.On Camlar Acip Kapatinca Ses Cikariyor
5.Frenlerden Acaip Ses Geliyor 2009 Dan Beri Boyle

Peki kullanıcılarımız bu eksiklikleri ciddi bir şekilde mais'e iletiyorlar ve karşılığında bir yanıt alabiliyorlarmı onu merak ettimhımm

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Peki kullanıcılarımız bu eksiklikleri ciddi bir şekilde mais'e iletiyorlar ve karşılığında bir yanıt alabiliyorlarmı onu merak ettimhımm

Maise Gerek Yok Servislerde Garanti Dahilinde Cozum Buluyorlar
Lakin Garanti Bitince Ne Olacak Yada Ne Oluyor Bilmiyorum
Birde Su Var Ki Sifir Araba Aliyor Vatandas 15 Sonra Bu Sorunlardan Biri Cikiyor Karsisina Klima Bozulsa Sifir Arabanin Torpido Sokuluyor Yani Sifir Arabayi Sahsen Ben Problemsiz Sorunsuz Bineyim Diye Aliyorum Herkes De Bu Yuzden Aliyordur Ama 15 Gunluk Arabanin Torpido Sokulmesi Migde Bulandiyor Markaya Eksi Puan Bence Ha Sen Simdi E O Zaman Neden Kangoo Dersen Az Yakit Ferah İc Mekan Ve İkinci Elde Fazla Zarar Etmiyorum Ama Bu Siyah Son Kangoo Daha Almam

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
benımde camı actıktan snrada kapandıktan sonrada 3 - 5 sanıye cıtırtılar gelıyo ıkı camdanda
ve camda yag brakıyor 2012 kango sözde
aynı dert bendede var usta dedıklerınle bırebır gıcırtı yag bırakıyor sol kapı ses yapıoyor pazartesi servisin yolunu tutucaz anlasılan

Maise Gerek Yok Servislerde Garanti Dahilinde Cozum Buluyorlar
Lakin Garanti Bitince Ne Olacak Yada Ne Oluyor Bilmiyorum
Birde Su Var Ki Sifir Araba Aliyor Vatandas 15 Sonra Bu Sorunlardan Biri Cikiyor Karsisina Klima Bozulsa Sifir Arabanin Torpido Sokuluyor Yani Sifir Arabayi Sahsen Ben Problemsiz Sorunsuz Bineyim Diye Aliyorum Herkes De Bu Yuzden Aliyordur Ama 15 Gunluk Arabanin Torpido Sokulmesi Migde Bulandiyor Markaya Eksi Puan Bence Ha Sen Simdi E O Zaman Neden Kangoo Dersen Az Yakit Ferah İc Mekan Ve İkinci Elde Fazla Zarar Etmiyorum Ama Bu Siyah Son Kangoo Daha Almam
birde Son günlerde Özellıkle Çok Dur Kalkta Yapıyor Sag Taraftan Arabayı Kaldırırken Bir Ugultu Gelıyor Bilgin varmı Abi?

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
O Sesi Anlayamadim Ama Servise Gidince Onu Da Belirt

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
O Sesi Anlayamadim Ama Servise Gidince Onu Da Belirt
her zaman yapmıo sadece trafikte dur kalkta yapıor oda bellı bır sure sonra trafıkte kalınca fazla dur kalkta baslıor adamlara goturecem dıyecem ses gelıo bakacaklar normal yolda gelmıo onlarda dolasıyla ılgılenmıyecekler sorun yok gozuyle bakacaklar cunkı

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
her zaman yapmıo sadece trafikte dur kalkta yapıor oda bellı bır sure sonra trafıkte kalınca fazla dur kalkta baslıor adamlara goturecem dıyecem ses gelıo bakacaklar normal yolda gelmıo onlarda dolasıyla ılgılenmıyecekler sorun yok gozuyle bakacaklar cunkı

Nasil Ses O Direksiyonla Mi Alakali ?
Daha Aciklayici Yazarsan Yardimci Olmaya Calisalim
Servisde Teste Cikarsiniz Bulunur İllaki

UssLanmazzII

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nasil Ses O Direksiyonla Mi Alakali ?
Daha Aciklayici Yazarsan Yardimci Olmaya Calisalim
Servisde Teste Cikarsiniz Bulunur İllaki
şimdi abi şöyle anlatayım trafik başladı herşey normal dur kalk yapıyorum ve bu dur kalk 5 dakıka devam ettıgı zaman sag taraftan tam araba kalkarken bır ugultu gelıyor sankı bılya sesı gıbı

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
şimdi abi şöyle anlatayım trafik başladı herşey normal dur kalk yapıyorum ve bu dur kalk 5 dakıka devam ettıgı zaman sag taraftan tam araba kalkarken bır ugultu gelıyor sankı bılya sesı gıbı

Servet Abinin Kangoo Da Olmustu Sanirim
Takip Ediyorsa Gorunce Yazar
Sanzumanla Alakali Olabilir Tam Hatirlayamadim
Ama Aklimda Boyle Kalmis Sanki Bu Da Yeni Yeni Basladi 6 Viteslilerde