Yeni Makinam Nasıl Dostlar :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
sayın tilki sıcaklar başınıza vurmuş ola ki, ilk fotoda fethiye ölüdeniz'i eklemişsiniz. lütfen ölüdeniz'e sulanmayınız :D

düden'i gördük geçen sene, kafayı çarpıp hastanelik olacaktım az daha alt bölüme inerken ,eğilin demediler ki :hıhama çok güzel bir karem vardı oradan su oyunu gibi bir şey, bulursam eklerim fethiye yerine :D

ekleme: hiii ata'yı da alet etmiş kendine cık cık cık...

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
sayın tilki sıcaklar başınıza vurmuş ola ki, ilk fotoda fethiye ölüdeniz'i eklemişsiniz. lütfen ölüdeniz'e sulanmayınız :D

düden'i gördük geçen sene, kafayı çarpıp hastanelik olacaktım az daha alt bölüme inerken ,eğilin demediler ki :hıhama çok güzel bir karem vardı oradan su oyunu gibi bir şey, bulursam eklerim fethiye yerine :D

ekleme: hiii ata'yı da alet etmiş kendine cık cık cık...

hehehehehehesakın kemer olmasın orası:cool:sizde kaç derece sıcaklık bu arada:aytuğroadfox

Uther77

Savaş ŞEN , Able Seaman,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Yeni yıkanmış :D hayırlı olsun roadfox abi :)

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Antalya :eyv

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
qwO resim Antalya Akvaryum'da çekildi:aytuğUsta'da face'de yakaladı sanıyorum :cool:Bu arada Antalya'nın her yeri mavi bayrak:eyv:eyv:eyvDeniz tertemiz halaqw

2 gündür facebook hesabıma girmiyorum Kerem,bilirsin dikkatliyimdir...:eyv

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş

adigeemre

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay arkadaş ne teknoloji yapmış herifler...suda havada karada her yol paris:)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
hehehehehehesakın kemer olmasın orası:cool:sizde kaç derece sıcaklık bu arada:aytuğroadfox

o kadar öv, et antalya da antalya diye, sonra git google zede ol, hiç yakıştıramadım cıks cıksss...:D

ölüdeniz efenim, bir eşi daha olsaydı ne o kadar kalabalık olurdu ne de fiyatlar soygunculuk düzeyinde olurdu, adamlar tekellerine almışlar boşuna değil:)

hatta o yandaki yukarıya doğru uzanan otellerin çoğu 10-15 sene evvel gazetelere denize sıfır ya da 10 metre diye ilan verirlerdi, oraya gidince aaa hani bu oteller denize sıfırdı olmuştum allah'tan kanıp da oralarda rezervasyon yaptırmamıştım:)

ROADFOX

Başkan
Bilgi Girilmemiş
o kadar öv, et antalya da antalya diye, sonra git google zede ol, hiç yakıştıramadım cıks cıksss...:D

ölüdeniz efenim, bir eşi daha olsaydı ne o kadar kalabalık olurdu ne de fiyatlar soygunculuk düzeyinde olurdu, adamlar tekellerine almışlar boşuna değil:)

hatta o yandaki yukarıya doğru uzanan otellerin çoğu 10-15 sene evvel gazetelere denize sıfır ya da 10 metre diye ilan verirlerdi, oraya gidince aaa hani bu oteller denize sıfırdı olmuştum allah'tan kanıp da oralarda rezervasyon yaptırmamıştım:)
Geliniz inat etmeyiniz sayın İstanbul'lu güzide bayan üyemizheheNeler oluyor bu gece size kurban olayım şimdi burası Kemer değil öylemiroadfoxcıx cıx cıx:cool:

Türkiye’nin en önemli turizim merkezinden biri olan Kemer Toros Dağları eteklerinde olup 52 kilometrelik bir kıyı şeridi bulunmaktadır.Kemer Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta bulunan ilçesidir, 1980′li yıllarda ufak bir köy iken son yirmi senede açılan birçok tesisler ile Türk Turizminin en önemli merkez ilçelerinden biri haline gelmiştir.Kemer ilçesinin tarihi M.Ö. 690 yılına kadar dayanmaktadır.İnsanlara en başta gelen çekici güzellikleridir,mesela Denizin Mavisi,ormanın yeşili,çam ağaçlarının büyüklüğü ve ayrıca bu çam ağaçlarınız plajlarda gölgelik olarak kullanılması herkese farklı izlenimler yaşatmaktadır.Tarihi güzeliklerin başında ise en önemli olan Olympos ve phaselis antik kentleri başta gelmektedir.Diğer zenginlik kaynakları ise mağaraları,tatil köyleri,havuzları,plajları turizim açısından oldukça fazla yer tutmaktadır.Kemer 320 yat marinası ile turizimde önemli bir yer teşkil etmektedir.Kemer ilçesi turistlik dönem boyunca birçok etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır,Dünya Ralli şampiyonası,sanat etkinlikleri,Kemer of-shore yarışları çeşitli zamanlarda düzenlenerek bölgeye sosyal ve turistlik açıda çokca fayda sağlamaktadır.Kemer İlçesindeki güzellikleri anlatmakla bitiremiyeceğim ben iyisi sizleri resimleri ile başbaşa bırakıyorum.

roadfoxessiz-guzellik-kemer.jpg

Uçsuz bucaksız güzellikleri ile Kemer ilçesi havadan görünümüroadfox

:aytuğ

:kediwhere is the ölüdeniz:kedi
nerede Kemer yaw:)