Yeni Makinam Nasıl Dostlar :)

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
Geliniz inat etmeyiniz sayın İstanbul'lu güzide bayan üyemizheheNeler oluyor bu gece size kurban olayım şimdi burası Kemer değil öylemiroadfoxcıx cıx cıx:cool:

Türkiye’nin en önemli turizim merkezinden biri olan Kemer Toros Dağları eteklerinde olup 52 kilometrelik bir kıyı şeridi bulunmaktadır.Kemer Antalya’ya 40 kilometre uzaklıkta bulunan ilçesidir, 1980′li yıllarda ufak bir köy iken son yirmi senede açılan birçok tesisler ile Türk Turizminin en önemli merkez ilçelerinden biri haline gelmiştir.Kemer ilçesinin tarihi M.Ö. 690 yılına kadar dayanmaktadır.İnsanlara en başta gelen çekici güzellikleridir,mesela Denizin Mavisi,ormanın yeşili,çam ağaçlarının büyüklüğü ve ayrıca bu çam ağaçlarınız plajlarda gölgelik olarak kullanılması herkese farklı izlenimler yaşatmaktadır.Tarihi güzeliklerin başında ise en önemli olan Olympos ve phaselis antik kentleri başta gelmektedir.Diğer zenginlik kaynakları ise mağaraları,tatil köyleri,havuzları,plajları turizim açısından oldukça fazla yer tutmaktadır.Kemer 320 yat marinası ile turizimde önemli bir yer teşkil etmektedir.Kemer ilçesi turistlik dönem boyunca birçok etkinliklere ev sahipliği yapmaktadır,Dünya Ralli şampiyonası,sanat etkinlikleri,Kemer of-shore yarışları çeşitli zamanlarda düzenlenerek bölgeye sosyal ve turistlik açıda çokca fayda sağlamaktadır.Kemer İlçesindeki güzellikleri anlatmakla bitiremiyeceğim ben iyisi sizleri resimleri ile başbaşa bırakıyorum.

roadfoxessiz-guzellik-kemer.jpg

Uçsuz bucaksız güzellikleri ile Kemer ilçesi havadan görünümüroadfox

:aytuğ

:kediwhere is the ölüdeniz:kedi
nerede Kemer yaw:)

bknz google maps fethiye ölüdeniz, tabiat parkı, gitmeyen bilmeyenler de bakabilsin diye yazıyorum yuh yahu, sonra millete yanlış tanıtmaktan, manzara yürütmekten fethiye belediyesiyle papaz olacaksın. daha ilkokula bile gitmiyordum ölüdeniz manzaralı takvim evimize geldiğinde sarhoş kafayla bile karıştırmam:beer sağ taraftaki oteller bölgesinin daha sağında da babadağ vardır hani şu yamaş paraşütü yapılan daha ne diyeyim. huuu rfc ses verin yahu, yoksa roadfox fethiyeli oldu da haberimiz mi yokkıhkıh

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
bknz google maps fethiye ölüdeniz, tabiat parkı, gitmeyen bilmeyenler de bakabilsin diye yazıyorum yuh yahu, sonra millete yanlış tanıtmaktan, manzara yürütmekten fethiye belediyesiyle papaz olacaksın. daha ilkokula bile gitmiyordum ölüdeniz manzaralı takvim evimize geldiğinde sarhoş kafayla bile karıştırmam:beer sağ taraftaki oteller bölgesinin daha sağında da babadağ vardır hani şu yamaş paraşütü yapılan daha ne diyeyim. huuu rfc ses verin yahu, yoksa roadfox fethiyeli oldu da haberimiz mi yokkıhkıh

Çok benziyor ama değil sizide o yanıltıyor roadfoxmı yoksa google amcamı sıyırttı:)neyse ben yatayım yarın sağlam kafa bakarız artık:)

236287.jpg
Ölüdeniz burası(bknz google maps vs vs vshehe):cool:Benim foto Kemer:slcDahada inat olursa anahtarına iddiaya girecem artıkshehe​

Son düzenleme:

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
o hooo bu kadar bariz bir konuda bile iddiaya giriyorsan tilki abicim senin durumlar tabii düzelmez. yahu ölüdeniz manzarasıyla büyüdük hatta öyle güzel açıdan bir fotosu vardı ki ben uçsuz bucaksız sanıyordum bir de aynen böyle sırf kum gibi. yerine gidince aynen sadece burun bölümünün çekildiği fotodaki gibi uç uca şezlonglarla kaplı ve umduğumdan çok ufak bir yer olduğunu görünce hayallerim yıkılmıştı:)
Çok benziyor ama değil sizide o yanıltıyor roadfoxmı yoksa google amcamı sıyırttı:)neyse ben yatayım yarın sağlam kafa bakarız artık:)

236287.jpg
Ölüdeniz burası(bknz google maps vs vs vshehe):cool:Benim foto Kemer:slcDahada inat olursa anahtarına iddiaya girecem artıkshehe​

Dün hani olur da eşi mi var Kemer'de diye bakayım dedim google maps ten de ancak öyle bir coğrafi oluşum yok oralarda:)

Google maps'e bakınız şu siteye bakınız

FETHIYE.NET        [Fethiye'nin Adresi]        

ama lütfen sulanmayınız ölüdeniz'e, antalya'nın güzellikleri kendine yeter, olympos'u- çıralı'yı ekleyiniz :aytuğ

mesut tuna

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş

Kemer'mi? Fethiye' mi?
Hadi Kerem abi ozanlar atışmasında sıra sana geçti.:bravo:bravo:bravo
Yeni üyeyim ama sevdim bu formu.:D:D