Yeni Renault Clio V

Van Gogh

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'un yeniden tasarım sürecine soktuğu ve yeni motor seçenekleri getirdiği Clio an itibariyle tanıtılıyor. Aşağıdaki videoda yeni Clio'yu görebilirsiniz.

burakkorull

Kayıtlı Üye
35-İzmir
ilk bakışta iç tasarım ve direksiyon fiat 500 L andırıyor ve egea. Multımedia sistem ekran ise Yeni Ford Fiesta'ya çok benziyor.klima butonları ise KİA Ceed ve Sportage çok benzemiş öyle gördüm ben.ilerleyen zamanlarda daha net anlarız

gelawej88

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayvan gibi şiii yapmışlar. Kasayı yükseltecez demişlerdi. Uzaya çıkarmışlar. Ulan bu bize haksızlıktır :)
Tamam bizim arabalar çok hoş ama bu uzay mekiği. :)

Taner.r

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Vay be. bu clio premium olmuş resmen. İç tasarımı çok beğendim.

şahmerdan

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
başarılı olmuş gerçekten göründüğü kadarıyla, bakalım kullanınca nasıl olacak

seymor35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Renault'un yeniden tasarım sürecine soktuğu ve yeni motor seçenekleri getirdiği Clio an itibariyle tanıtılıyor. Aşağıdaki videoda yeni Clio'yu görebilirsiniz.

Yine sınıfının en şık en albenili aracı olacak kesinlikle.

KrAlex10

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben güvenmiyorum maalesef. Tasarımla göz boyuyorlar. 6 senede iki kelebek camını doğru düzgün monte edemeyen firma. Servisine gidip aracın süspansiyonu ve rüzgar sesinden şikayetlerimi belirttiğimde aldığım cevap ama bu haliyle de satılıyor oldu. Bir arabaya 2-3 arabalık paralar verdiğimiz ülkede her türlü satılır ama maalesef benim için hayal kırıklığı...

blackdiamond

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
1.3 tce motorla gelirse tadından yenmez

bozo1923

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hali hazırda Clio 4'ü olup Clio 5 Türkiye'ye geldiğinde aracını yükseltmek isteyenler çok olmayacaktır.
Son 8 senede Clio 4 tasarım,atiklik ve özellikle yakıt cimriliği konusunda otomobil sektöründe önemli bir yer tutmuştur.
Yukarıda saydığım artılarından daha fazla eksileri de vardır. Fakat Türkiye'de yaşıyorsanız bu özelliklerin bir araçta var olması tatminkarlık anlamında yeterlidir.
Clio 4 sahibiyim. 2019 sonlarında Clio 5 aktif satışa çıktığında en üst paket manuel-dizel min.120.000TL,otomatik-dizel olan modeli ise 130.000TL bandında olacaktır.
Bu fiyatlara çok daha konforlu,sağlam,daha üst segment aracı tercih ederim.
Clio'nun iç tasarımı değil uçak kokpitine;uzay mekiğine de benzese Clio,Clio'dur.Ne eksik,Ne fazla.
2.el piyasasında Clio 4 alacaklar mutlaka alsın ama sıfırdan uzak dursunlar.