Yeni Symbol Hakkında..

Buse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Güzelmiş kolçak montaj yeri iyi ayarlanmış

tşk. ederim
evet montaj yeri gayet iyi ve takılması çok basit. koltuğun kızağında hazır orjinal yeri var hiç bir yeri delmeden takıliyor.

saygılar

Son düzenleme:

Buse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Resimler için çok teşekkürler:) bu resimlerden sonra bende taktırmaya karar verdim:eyv

rica ederim . takdırırsanız pişman olmassınız çok rahat ve faydasını görürsünüz .
istanbulda yaşiyorsanız benim aracım üstünde bakıp karar verebilirsiniz.

saygılar

Buse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
cok güzel nerden temin edebiliriz bunu daha ayrıntılı bilgi verebilrseniz iyi olur

tşk. ederim.

ben aldığımda servisten almıştım.bugün servise sordum ellerinde mevcutmuş.
forumda sorun yaşamamak için ve reklam olmasın diye size servisin tel.pm. ile gönderdim.
fiyatına gelince bugünki fiyatı 250 TL miş montaj ve kdv dahil.ama siz yinede pazarlık yapın :)

saygılar

Son düzenleme:

lemismus66

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm bendede 1.2 16v symbol var aracı kırsehir den almıstık.hemen tapa gaz denemeye basladık bundan önce dci 65 kangoo vardı 2004 model.aracı ilk aldıgmızda lpg yoktu ve soforle beraber 3 kisi idik.160 km/h hızı geçemedik benzinle.2.000 de serviste atiker lpg takıldı bnzinde cok yakıyodu kangooya göre.daha sonra tekrar 10.000 kmde bakımını yaptırmak için tekrar kırsehirdeki servise gittik.bu sefer dönüste lpg ile hic zorlanmadan 170 i gördü.benzinde bassak 180 i görürdü diye düsünüyorum.araca arada bir yapıstırırım son deviri kadar.1 vitesle 48 2.vites 90 3.vites 130 4.vites 160 5. vites 170 gördüm lpg ile.belki 5. vitesle dahada giderdi cok da zorlamak istemedim.suan lpg ile s.dısı 90-100 km ile 13-14 krs yakıyor sehir ici ise 18-19 kr.

Saygılar ;)

firebird

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk. ederim.

forumda sorun yaşamamak için ve reklam olmasın diye size servisin tel.pm. ile gönderdim.
fiyatına gelince bugünki fiyatı 250 TL miş montaj ve kdv dahil.ama siz yinede pazarlık yapın :)

saygılar

Fotograflar icin tesekkurler, gayet guzel gorunuyor, kolcak yerini bulmus.. kolcagi aldiginiz servisin bilgilerini pm'den bana da gonderebilir misiniz?

Buse

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Fotograflar icin tesekkurler, gayet guzel gorunuyor, kolcak yerini bulmus.. kolcagi aldiginiz servisin bilgilerini pm'den bana da gonderebilir misiniz?

tşk. ederim

size pm gönderdim gereken bilgiler mevcut.

saygılar

uykucu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşk. ederim.

saygılar

kolçak güzel olmuş, güle güle kullanın.. aldığınız yerin telefon bilgilerini banada verirseniz sevinirim.