Yeni Symbol Testimden çıkanlar ...

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Şu renault klasiğinden vaz geçemediler :D , arka cam açma kapama R-21-25 ile başladı ama hala yerde el freninin arkasında :D
( Fluence , Megane 2-3 , diğer bazı seriler hariç )

Emir

Emirhan SERKUŞ,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Ben absyede çok güvenmiyorum 2 kere ani fren yaptığımda beklediğim tepkiyi alamadım

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Şu renault klasiğinden vaz geçemediler :D , arka cam açma kapama R-21-25 ile başladı ama hala yerde el freninin arkasında :D
( Fluence , Megane 2-3 , diğer bazı seriler hariç )
kadir herşey öyle iç kapı kollarıda 10 senedir aynı,kalıp masrafından korkuyolar

purmol

Bilgi Girilmemiş
araç kötü olabilir ama bahsettiğiniz arabalar hızlı kaçıyor ama uçan teneke olduğunu unutmayın herhangi bi kazada aynı darbeyi aldıklarında symbol ün kalite farkı ap açık ortaya çıkıcak

CenKeRS

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yeni Symbol Benmde Hoşuma Gitmiyor virajlarda Vs Arkayı Çabuk SAlıyor

ata

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam bende 1.4 symbol exp 2009 modeli var aranıza yeni katıldım yanlız symbol ile erayı karşılaştıran arkadaşlar önce iki arabayada binip sonra karar vermeleri gerektiğini düşünüyorum arkadışımda era var aynı gün aldık ben beğenmedim erayı symbolde karar kılmıştım arkadaşım pişman ve şunuda eklemeyi istiyorum symbolün orası kötü burası kötü diyen arkadaşlar biraz daha para vererek(30-40 bin) tartışılmayacak güzellikle araba alabileceklerini düşünüyorum belki o zaman bizim symbole araba deriz o fiyata alınanlarada otomobil saygılar.

burakdinler

Burak DİNLER,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
selam bende 1.4 symbol exp 2009 modeli var aranıza yeni katıldım yanlız symbol ile erayı karşılaştıran arkadaşlar önce iki arabayada binip sonra karar vermeleri gerektiğini düşünüyorum arkadışımda era var aynı gün aldık ben beğenmedim erayı symbolde karar kılmıştım arkadaşım pişman ve şunuda eklemeyi istiyorum symbolün orası kötü burası kötü diyen arkadaşlar biraz daha para vererek(30-40 bin) tartışılmayacak güzellikle araba alabileceklerini düşünüyorum belki o zaman bizim symbole araba deriz o fiyata alınanlarada otomobil saygılar.

hoşgeldiniz üye tanıtımları bölümünden kendinizi kısaca tanıtırsanız seviniriz keyifli forumlar:eyv

yeni symbol gerçekten güzel benimde hoşuma gidiyor...

http://www.renaultfanclub.com/uye-tanitimlari/

murro35

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Albea (albeyaaaw) ama bence (almabeyaaaww) :)

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Evet bizde de 2008 Symbol Extreme var kasistlerde çok sarsıyor evet kafamı bende vurdum çok kez. Dediğin bir çok dert var evet ama araç veya diğerlerini bilmiyorum bizim araç 120'de ani fren yaptığında savurmuyor. Yeni kasalarını kullanmadım eniştemle giderken ani fren çaktığımızda boğazda mecburen keyiften değil o savruldu ben savrulmadım. Yan yanaydık