Yeni Symbol Testimden çıkanlar ...

Supreme

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence mühendisler iyi iş çıkarmış. Sonuçta bu araba ihtiyaca ve ekonomiye göre tasarlanmış. Düşük bütçeli Türk aile yapısına uygun bir otomobil.
Bu arada sembol tipini beğenmeyebilirsiniz ama sembolü sevmediyseniz albeayı nasıl beğeniyorsunuz onu anlamıyorum işte ;)

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2009 model symbol 1,5 65 vaar valla kimse kusura bakamsın araç 10 numara diyebilirim sınıfına göre ilk aldıgımızda bende sevmemiştim yakıtta cimri kolay kolay hasar vermiyor arkadaşlar dış aksam plastikmiş saglam degilmiş yaptıgım kazaya bakın arkadaşlar saglam olmayan araba dediginiz orta refüjde 25 metre gidip 2 agaç devirip orta refüjdeki yaya kaldırımına atıp tekrar beni yola attı ve arabadan burnum kanamadan indim yaptıgım çıtırdan kaza konusuna bakabilirsiniz kendi sınıfında iyi sadece tek sorunu arka biraz dar heleki şöför uzun boyluysa külli dar ama bagaja arka koltuga sıgmayacak kadar kişi sıgar buna emin olun :) eraymış albeaymış gerisi boş kendi sınıfında lider bir araç

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende 2009 model symbol 1,5 65 vaar valla kimse kusura bakamsın araç 10 numara diyebilirim sınıfına göre ilk aldıgımızda bende sevmemiştim yakıtta cimri kolay kolay hasar vermiyor arkadaşlar dış aksam plastikmiş saglam degilmiş yaptıgım kazaya bakın arkadaşlar saglam olmayan araba dediginiz orta refüjde 25 metre gidip 2 agaç devirip orta refüjdeki yaya kaldırımına atıp tekrar beni yola attı ve arabadan burnum kanamadan indim yaptıgım çıtırdan kaza konusuna bakabilirsiniz kendi sınıfında iyi sadece tek sorunu arka biraz dar heleki şöför uzun boyluysa külli dar ama bagaja arka koltuga sıgmayacak kadar kişi sıgar buna emin olun :) eraymış albeaymış gerisi boş kendi sınıfında lider bir araç
Az yakmasına bir şey demem abi ama 2 ağaç devirdim demişsin , ağaç ve ağaç var , Kavak ağacına çarpmak var bodur ağaca çarpmak var . Allah göstertmesin tabi .
Çarpışma testlerinde 60 km/h ile araçların ne kadar çok yamulduğunu görüyoruz .

Aracınız az yakar felan masrafsızdır , arıza yapmaz ama yol tutuşu olarak ben güvenemiyorum .
Ki Allah nasip etmesin Albea , Symbol , Accent.. Ben 98 Model arabamdan memnunum .

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bak yol tutmuyor ona bende bir şey demiyorum çogu virajdan zorla çıktım çok savuruyor arkayı ama vurdugum agaçlarda çam agacıdı yani oyle bodur felan degildi büyük yılbaşı agaçlarını düşünm saglamlarından ama yane yine kendi konseptine göre iyi bi europaya binip oradan inip symbole bakarsan öyle 950 kilo araba o kadarda olsun bide leylek gibi yüksekte bunlar hep problem 14 jant

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Kaza da önemli olan sizin yara almadan kurtulmanız , arabanızı gördüm . Şu sıralar arabayı değiştirdik değiştirecez , babam symbollere çok baktı ama ben Megane 2 aldıracam .
Symboller çok atak ve dijital klimalı olanları çok güzel süspansiyon dışında hoş bir konforu var . Türkiye şartlarında uygun bir araç .
Özellikle Şehir içinde çok kullananlar için birebir .

ReD

Akın E., T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bende çok söyledim babaya ama yok dedi annem bunu begendi die bunu aldık

57DURAGANLI

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence verecegİnİz paraya gÖre araÇ kiyaslamasini yapiniz..sembol vasfi'na gÖre Çok Çok İyİ bİr araÇ,kesİnlİkle ne era nede albea ya kiyaslamak yanliŞ olabİlİr.herbİrİnİn bİrbİrlerİnden (-+)lari var...ama ben sembol derİm..

Kadir Salim

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bence verecegİnİz paraya gÖre araÇ kiyaslamasini yapiniz..sembol vasfi'na gÖre Çok Çok İyİ bİr araÇ,kesİnlİkle ne era nede albea ya kiyaslamak yanliŞ olabİlİr.herbİrİnİn bİrbİrlerİnden (-+)lari var...ama ben sembol derİm..
Durağanlı , kendini üye tanıtımları bölümünde tanırtırsan seviniriz .

mhmt06

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
sembol tr de en çok satılan araç. iyi yada kötü olması ihtiyaç meselesi .gel görki sembol alacaktım param çıkışmadı sandero aldım sembol bagajının yarısını verdiler bu paraya ama içi daha geniş sembolden de daha iyi yol tutuşu war denedim :halay