Yeni Symbol Yol Bilgisayarı

erkanturkyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a arkadaslar ben de iki hafta önce 2013 model 1,2 joy ile aranızdayım. bir sorunum var ve aldıgım kişi yol bilgisayarının ne oldugunu bilmediği için sorun etmemiş. yol bilgisayarında sadece km, saat, anlık km hesabı ve ----- nin yanında anahtar işareti olan menu dısında bilgi yok. aracı alınca ilk bakmını yaptırdım ve Ankara Celik otoda servise baktırdım arıza kaydı actıklarını ve gelecek cevaba göre beni cagıracaklarını söylediler. hala ses yok. tavsiyeniz nedir? yazılanlara göre actırmak gerekiyormus galiba ama bu ozellik neden acılmadan arac satılır ki bu nasıl bir mantık !

reis44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşler bende yeni aldım aracımı yol bilgisayrını açtırmak için inanlar ı aradımforum üyesi oldugumu soyledim enjeksiyon beynine zarar veriyor diye açılmadıgını soylediler
bu nasıl sacmalık ya özellik konulmuş kullanmazsın ne mantıgı bu

reis44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ulen madem zarar veriyor ne diye koydunuz,yok vermiyorsa niye kapalı açılmaz

erkanturkyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
kardeşler bende yeni aldım aracımı yol bilgisayrını açtırmak için inanlar ı aradımforum üyesi oldugumu soyledim enjeksiyon beynine zarar veriyor diye açılmadıgını soylediler
bu nasıl sacmalık ya özellik konulmuş kullanmazsın ne mantıgı bu

s.a. kardes git baska bir yetkili servise boyle boyle de 10 dak içinde actırıyorlar ve kayıt bile almıyor adam.. ben 2 hafta once gittim actırdım ve yokus kalkıs destegini de actırdım catır catır kullanıyorum :) garantili arac zarar verdigi yeri yapsınlar işlerinin ADI NE! :)

reis44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
aleyküm selamusta,hangisine gitttin,anadolu yakasındanmı

cagatay52

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
s.a arkadaslar ben de iki hafta önce 2013 model 1,2 joy ile aranızdayım. bir sorunum var ve aldıgım kişi yol bilgisayarının ne oldugunu bilmediği için sorun etmemiş. yol bilgisayarında sadece km, saat, anlık km hesabı ve ----- nin yanında anahtar işareti olan menu dısında bilgi yok. aracı alınca ilk bakmını yaptırdım ve Ankara Celik otoda servise baktırdım arıza kaydı actıklarını ve gelecek cevaba göre beni cagıracaklarını söylediler. hala ses yok. tavsiyeniz nedir? yazılanlara göre actırmak gerekiyormus galiba ama bu ozellik neden acılmadan arac satılır ki bu nasıl bir mantık !

evet anadolu ama biraz içleri :) ankaradayım ben ustad. git herhangi bir servisse azcık daatar yap bilgisayarı da yokus kalkısı da aktifleştir :)
Ankaradaysan tanıdık var haberlesiriz gideriz :)

reis44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi deneyelim de. karenleri aradım sordum o da yassah hemşerim dedi..

erkanturkyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
bi deneyelim de. karenleri aradım sordum o da yassah hemşerim dedi..
Allah Allah ne yasagı arabanın yol bilgisayarı var diye satıyorlar neden aktifleştirmiyorlar? sen baska servislere gidip direkt rica et araya sıkıstırıp hallederler. telefonla tabiki kimin aradıgını bilmedikleri icin yasak derler oyle bisi varsa.

reis44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tuzla/ orsa otoya gittim 3 dakkada hallettiler sagolsunlar,yokuş kalkış göstergesi nasıl onu anlayamadım yalnız