Yeni Symbol Yol Bilgisayarı

reis44

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
zaten amaç ne anlamadım niye kapalı geliyor bu özellikler, birde dijital hız kadrajıda var gibi ama çalışmıyormumu ne tek tek silecek dügmesine basmadan bir kaç tane deger aynı anda görünseydi bari..

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Hayırlı olsun sponsorumuz inanlara da teşekkür ederiz burdan :eyv

erkanturkyilmaz

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tuzla/ orsa otoya gittim 3 dakkada hallettiler sagolsunlar,yokuş kalkış göstergesi nasıl onu anlayamadım yalnız

yokuş kalkıs göstergesi değil kardes destegi var yani rampada viteste beklerken frenden ayagını cekip gaza basana kadar otomatik olarak frenleri bırakmadan 4-5 saniye aracı tutuyor.. ben aracımı satıp skoda roomster 1.4 aldım ama symbol guvenlik donanımları guzeldi..

bekirt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
slm 2013 symbol yol bilgisayarı açtırmak için ankarada tavsiye edebileceğiniz bi servis varmı

bekirt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
tşkler ilgilendiğin için

beatbox41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba, bizimde 2013 1.2 symbol arabamız var. fakat kocaeli-istanbul civarında yol bilgisayarını açabilecek bir servis bulamadık. bu bölgede bir servis önerebilir misiniz? asf'ye ve ernaz'a gittim. ernaz'dakilerin araçta yol bilgisayarı olduğundan haberi bile yok. asf yasak dedi.

icouldnt

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
arkadaşlar merhaba, bizimde 2013 1.2 symbol arabamız var. fakat kocaeli-istanbul civarında yol bilgisayarını açabilecek bir servis bulamadık. bu bölgede bir servis önerebilir misiniz? asf'ye ve ernaz'a gittim. ernaz'dakilerin araçta yol bilgisayarı olduğundan haberi bile yok. asf yasak dedi.

kastamonu da olsa bi telefonla hallederdik ama kocaeli - ist deyince malesef...

aslında servis bunu yapmak zorunda değil bu bi gerçek. jest olarak yapılabiliyor :)

aracımı aldım 2013 kasım ayında 1.2 benzinli. ilk bakıma gittim 9,000 de .. gitmeden araç kitapçığını bi kurcalayayım dedim.

orada da yokuş kalkış desteği yazıyordu versiyona göre vs.

bakıma gidince servis müdürü ile görüştüm bi yere mail attı. sonra geri dönüş geldi maile. ve bi kod ile açtılar yokuş kalkış ı sn sini de kendin ayarlayabiliyorsun.

yol bilgisayarını da söylemeden açtılar sağolsunlar.

tabi 2007 den beri aynı servise . bakımlara olsun . diğer sorunlara olsun cok yardımcı oldular gerek fiyat gerekse bir takım konularda.

bakalım yılbaşında ticari taksilere ötv indirimi gelecekmiş.. yine 1.2 touch modelini düşünüyorum.

*Burak Yılmazer

Burak Yılmazer,
Başkan
34-İstanbul
Istanbul da Eyup ve Yenibosna servisleri Inanlar otomotiv

Samsung Edge ile gonderildi

beatbox41

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
çok teşekkür ederim cevaplarınız için.

ben de memnunum arabadan ama yol bilgisayarı canımı sıkmaya başladı varsa bi özelliği kullanmak istiyorum.

inanlar otomotive uğrayacağım en kısa zamanda..

tekrar teşekkür ederim.