Yerler kaygan Aman Dikkat

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazın garajın içerisinin hava alması için üst seviyede olan camlardan iki tanesini macunlarını sökerek çıkarmıştım. Malum havalar soğudu. Dün akşam birini macun vasıtasıyla yerine taktım. Diğerine ise macun yetmedi. Bugün camcı Nazif Ustaya cam macunu almak için gittim. Bir müddet muhabbet ettikten sonra macunu alarak dükkandan çıktım. Yan taraftaki dükkanın önünün güzel görünmesi için kaldırıma yapılan, yer karosu pürüzsüz olduğu için kar yağışı ile birlikte resmen yağ gibi olmuş. Ben de buraya basınca, ayaklarımın ikisi de havaya kalktı. Güm aynen yere düştüm. Allahtan dengeli düştüm de bir sorun olmadı. Sadece ıslandım.

Bu nedenle tüm RFC nin daha dikkatli olması gerektiğini hatırlatırım.

19bao07

Bilgi Girilmemiş
aman abi dikkat.. geçmiş olsun..
kışın heryer tehlıke zaten , buzlanma vs.. zamanında erzincanda ve bulgaristanda az düşmedim öyle , bot falan da işe yaramıyodu :) yavaş küçük adımlarla yurumek en sağlıklısı

burakdemirel

Yasaklı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bende düşüyordum şişlide az kalsın.
Sonra yola attım kendimi arabalarla beraber gittim.
Dikkat etmek lazım.

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
Geçmiş olsun kardeşim,ya aldığın cam macunu değilde camın kendisi olsaydı ?

BunyaminKapicioglu

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Yazın garajın içerisinin hava alması için üst seviyede olan camlardan iki tanesini macunlarını sökerek çıkarmıştım. Malum havalar soğudu. Dün akşam birini macun vasıtasıyla yerine taktım. Diğerine ise macun yetmedi. Bugün camcı Nazif Ustaya cam macunu almak için gittim. Bir müddet muhabbet ettikten sonra macunu alarak dükkandan çıktım. Yan taraftaki dükkanın önünün güzel görünmesi için kaldırıma yapılan, yer karosu pürüzsüz olduğu için kar yağışı ile birlikte resmen yağ gibi olmuş. Ben de buraya basınca, ayaklarımın ikisi de havaya kalktı. Güm aynen yere düştüm. Allahtan dengeli düştüm de bir sorun olmadı. Sadece ıslandım.

Bu nedenle tüm RFC nin daha dikkatli olması gerektiğini hatırlatırım.

Geçmiş olsun Ersin bey. Ben de bugün epey karla mücadele ettim. Arkadaşlara tavsiyem araçlarıyla yola çıkmamaları yönünde. Toplu taşıma araçlarını kullanmakta fayda var. Hem trafik tıkanıyor hemde 2 adımda bir kaza var. Sizin dikkatli olmanız yetmiyor, karşı tarafın kar lastiğinin olmaması da bir kaza sebebi. Aman Aman beyler dikkat edin.

ApSUVai

Bilgi Girilmemiş
Gecmis Olsun Ersin

BassA380

Başar ORAN
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Ersin Abi , bizim apatmanın girişide aşırı kaygan herseferdi bale yaparak geçiyoruz =(

cold

Kerem Uluca,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun

suskunn86

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun ..