Yerler kaygan Aman Dikkat

clio_34

Çiğdem Hoca,
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, bu akşam yine eller kollar havada 2-3 kayma riski atlattım ben de. kaldırımı kapladıkları parlak karolarda. normal zamanda insan fark etmiyor ancak böyle havada ciddi sakatlanma sebebi, tuzak gibi :(

aman abi dikkat.. geçmiş olsun..
kışın heryer tehlıke zaten , buzlanma vs.. zamanında erzincanda ve bulgaristanda az düşmedim öyle , bot falan da işe yaramıyodu :) yavaş küçük adımlarla yurumek en sağlıklısı

kesinlikle küçük küçük adımlar gerekiyor, en büyük sorun da bu. istanbul'da bir de oradan oraya koşturmalı işi varsa insanın arkadaşlarıyla bile yavaş yürüyemez hale geliyor, ufak adımlar atmak geriyor resmen:(

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Aman Ersin abi dikkat et :eyv geçmiş olsun
Sağol Mehmet :eyv

aman abi dikkat.. geçmiş olsun..
kışın heryer tehlıke zaten , buzlanma vs.. zamanında erzincanda ve bulgaristanda az düşmedim öyle , bot falan da işe yaramıyodu :) yavaş küçük adımlarla yurumek en sağlıklısı
Teşekkürler :eyv
Bende düşüyordum şişlide az kalsın.
Sonra yola attım kendimi arabalarla beraber gittim.
:eyv
Dikkat etmek lazım.

Geçmiş olsun kardeşim,ya aldığın cam macunu değilde camın kendisi olsaydı ?
Sağol Mustafa Abi :eyv
Eğer elimde cam olsaydı olacakları düşünmek bile çok kötü

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Geçmiş olsun Ersin bey. Ben de bugün epey karla mücadele ettim. Arkadaşlara tavsiyem araçlarıyla yola çıkmamaları yönünde. Toplu taşıma araçlarını kullanmakta fayda var. Hem trafik tıkanıyor hemde 2 adımda bir kaza var. Sizin dikkatli olmanız yetmiyor, karşı tarafın kar lastiğinin olmaması da bir kaza sebebi. Aman Aman beyler dikkat edin.

Sağol Haydar ABi :eyv
Geçmiş olsun Ersin Abi , bizim apatmanın girişide aşırı kaygan herseferdi bale yaparak geçiyoruz =(
Sağol Başar :eyv

Solenza

Ersin ŞENTÜRK,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
geçmiş olsun, bu akşam yine eller kollar havada 2-3 kayma riski atlattım ben de. kaldırımı kapladıkları parlak karolarda. normal zamanda insan fark etmiyor ancak böyle havada ciddi sakatlanma sebebi, tuzak gibi :(

kesinlikle küçük küçük adımlar gerekiyor, en büyük sorun da bu. istanbul'da bir de oradan oraya koşturmalı işi varsa insanın arkadaşlarıyla bile yavaş yürüyemez hale geliyor, ufak adımlar atmak geriyor resmen:(

Dikkatli olmak lazım :eyv