Yerli Otomobil Fotoğrafları Yayınlandı!

ROADFOX

Kerem SAYARI, T.C. Vatandaşı,
Başkan
Bilgi Girilmemiş
Eyvallah Usta gitmiş hatta dönmüş kadar olduk valla :)):)):))

a0D9j2.jpg

mehmet_ozturk05

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Devrim aracındada böyle yapmışlar 60 lı yıllarda . Kopya demişler carrt demişler curt demişler . Bi şekilde ülkenin gelişmesini istemiyen kesim arabayı yaptırmamış. Aynı bundada böyle . Kopya babam kopya . Renault bir sürü araba yapıyor hep şuna buna benziyo diyolar. Çinliler mercedesi kopya yapıp birebir kendi markasını koyup satıyor çinin vatandaşı gık demiyor. Adamlar kendilerinden gurur duyup cayır cayır yapıp satıyor. Renault da Kore ile samsung motorun SM3 ünü flunce yapıp SM5 modelinide Latitude yapıp satmadılarmı ? Değerli dostlar. Hükümetin yaptığı işleri hep yerden yere vurmak iyimidir.

karacamelih

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Koskoca Turkiye Cumhuriyeti hukumet bunca yildir neredeydi dememek icten bile degil..

Sent from my iPhone using Tapatalk

ilinsor

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
önce oturdum uzun uzun kriz sonrası FED dünyaya ucuz döviz pompalarken, Hindistan, Güney Kore sanayi ve teknolojiye yatırımlar yaparken bizim nasıl inşaatlara para saçtığımızı, şimdi de "mış gibi yaparak" onyıllar sürecek araştırma ve yatırımlardan alınabilecek sonuçları elin oğlunun arabasını paketleyerek başarmaya çalıştığımızı yazdım, sonra vazgeçtim hepsini sildim, haklısınız biz herşeyi eleştiriyoruz

hani yine teknoloji transferi yaparsın başka platformdan yola çıkar sonunda kendi ürününü ortaya çıkarır onu kamuoyuna sunarsın anlarım da, daha yolun başında sanki ortada özgün tasarım ve sonuç var gibi maskeleyerek basına sunmak nedir.. sonra eleştirenler tü kaka, henüz sonuç vermemiş araştırma yatırımları propaganda telaşıyla ortaya serenler icraatçı...

kusura bakmayın sizin kadar iyi niyetli bakamıyorum heralde, bana göre olayın Devrim arabasıyla uzaktan yakından ilgisi yok. Ayrıca eleştirmek taş koymak değildir, eleştiri bizi daha iyi noktalara taşır. Malesef son yıllarda her eleştirinin ardından bozguncu hatta hain olarak yaftalanıyor insanlar ve geldiğimiz nokta ortada herkes birbirinden nefret eder vaziyette, bunun kimseye faydası yok...

Edit; Sonradan okuduğumda fazlasıyla sert bulduğum üslubumu yapıcı olmak adına bir miktar değiştirdim

Son düzenleme: