Yiğitalp in doğum günü ve F-TUG-ZEN hikayesi

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Bugün hayırlı bir cumaya uyanıp türbeye indim herzamanki gibi ve öğrendim ki bu gün yiğitalp kardeşimin doğum günü. Daha sonra vahap, furkan ve bir ara görünüp kaybolan serhanın katılmasıyla elimizden geldiğince gizli bir doğumgünü yaşattık yiğitalp e :) Buraya kadar herşey normal ama o pasta da ne varsa ya da bu karbon işlemi nasıl bir fikir yaptıysa USTA ya bir Rol havası esmeye başladı ve binbirtürlü tahrik sonunda beni ikna ettiler. İnanın hertürlü çamura yatmama rağmen olmadı kabul ettik artık yapacak birşey yok. Kanıtlayacağımız birşey olmasa da Usta mı ve Küçük ustamın yaş günü nedeni ile kabul ettim. Ama inanın çıkmadan çocuklara dedim bakın ustanın gazına geliyorsunuz bu adam :) carbon clean ı demek istiyor sizde bende kullanıyoruz yok dinletemedim hatta korkak bile oldum :) ve dedim Bu ustam ı tanıyorum ben direk yenibosnadan eve yatay geçiş yapar sizde öysm yi geçememiş liseli gibi kalırsınız desemde dinletemedim :) Tüm direnmeme rağme çıktık yola bir trafik var arkadaşlar inanın türbeden havalimanı sapağına 36 Dk geldik gerçi ustamın katkısı büyük :D neyse ben o sapağa geldiğimde 5 dakika vahap ı 5 dakika üstene de USTA yı beklerken zaten durumun nasıl sonuçlanacağı hakkında bana bilgi verdi bana. Neyse sapağı dönmemizle beraber bir hız başladı ki içimden hani roling dedim :) ve bende onlara katıldım önümde Vahap ZEN çok direnmeye çalışsada direnci kısaymış kaportasını tekmeyele tekmeyele attım önümden. Dedim ki ZEN şimdi arkama takılır diye dikiz aynasına baktım ki Beyaz bir General TUG yapışmış arkama ki tamponu istiyor dedim bu böyle olmaz ve furkanın vahap ın ve ustamın gözü önünde "EFSANE MAKASI" attım o dakikadan sonra zaten ne tug ne de zen nede başkası vardı dikiz aynamda o dakikadan sonra ne olduysa telim çaldı ve furkan abi mustafa abinin carbonu yetmemiş yenibosnaya dönüş yapıyor ve bende mustafa abiyi arayınca muratım ben dönüyim ya akşam akşam trafik falan filan carbon derken kendimizi mustafa abinin evinin önünde tug u bırakırken ve türbeye dönerken buldum :)

Bu küçük testte şunu anladım F (KARAHAN) sizi geçene kadar siz herzaman 1 numarasınız :D

945521_128559794008035_1045596878_n.jpg

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Efsane? Makas? Biri 85 biri 90 iki kangoo çıktınız kapışmaya, Furkan kardeşimle arkanızdan geldik ağır ağır sizi seyrettik be :D Açmışız iki ayak düz horon havamızı, mis :D Şimdi birazdan aracın yazılımını güncelleyeceğim, sonra tekrar deneriz :eyv

KaRaHaN

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Efsane? Makas? Biri 85 biri 90 iki kangoo çıktınız kapışmaya, Furkan kardeşimle arkanızdan geldik ağır ağır sizi seyrettik be :D Açmışız iki ayak düz horon havamızı, mis :D Şimdi birazdan aracın yazılımını güncelleyeceğim, sonra tekrar deneriz :eyv

Elimi öpüp türbeden ayrıldığını hatırlatıyorum o halde :D

babyolog

Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZN Kangoo zaten zımba, bekliyorum o güncellemeyi olmadı bana da yaparız bişeyler :aytuğ

Bu da fotonun orjinal hali benden gelsin :D

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
ZN Kangoo zaten zımba, bekliyorum o güncellemeyi olmadı bana da yaparız bişeyler :aytuğ

Bu da fotonun orjinal hali benden gelsin :D

sen bu gün kendi gözlerinle gördün kardeşim; adamlar cihazı doğruca renault için yapmışlar, bize de uygun yazılımı bulup yüklemek kalıyor sadece ;) güncellemeyi şimdi indirdim, çeker videosunu koyarım ;)

Emre3434

Emre Uğurluel, T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nice sağlıklı yıllara. Demekki ne varsa yine eski toprakda (F/Kangoo) var.:) Bu arada furkanı bağdatlılar servisin önünden geçerken gördüm. Arkasından devam ettim ama trafiğin yoğun olmasından dolayı bir türlü yetişemedim.:salca

vahapaydın

T.C. Vatandaşı,
Kayıtlı Üye
Bilgi Girilmemiş
Nice sağlıklı yıllara. Demekki ne varsa yine eski toprakda (F/Kangoo) var.:) Bu arada furkanı bağdatlılar servisin önünden geçerken gördüm. Arkasından devam ettim ama trafiğin yoğun olmasından dolayı bir türlü yetişemedim.:salca

ZeN Kangoo bu gün hepsinin tozunu attırırdı da kardeşim yazılımını yükleyemedik bu gün :eyv nasipse akşama yazılımsal olarak hazırlanmış olur, sonra görürüm ben onları :silah

*USTA

Mustafa USTA, T.C Vatandaşı,
Genel Başkan
09-Aydın
O trafikte rolling yapmak imkansızdı,Vahap yol açık demeseydi çıkarmıydım hiç,o geçen zamanda Adapazarı na giderdik... :)
TUG Kangoo tamponundayken yol vereydin de göreydin neticeyi,hep üzerime kırdın direksiyonu Furkan'lar şahit... :D